Prasidėjo bilietų prekyba į vasaros ralio fiestą „Samsonas Rally Rokiškis“

Ralio gerbėjai jau gali planuoti savo laiką rugpjūčio 8-10 dienomis, kai Rokiškis vėl trumpam taps Lietuvos ralio sostine. „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriai skelbia, kad jau prasidėjo prekyba bilietais ir ragina suskubti – vėliau bilietai brangs.

Trečią kartą vyksiantis „Samsonas Rally Rokiškis“ greitai tapo gerai žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Tai rodo, ne tik gausėjančios užsienio sportininkų gretos, bet ir žiūrovų skaičius. Pernai vykusiose varžybose dalyvavo lenktynininkai net iš 15 skirtingų šalių, tarp jų puikavosi tokios garsios pavardės kaip – Suomijos legenda, dešimt kartų tos šalies čempionas Juha Salo, Teemu Asunmaa, kuris yra dabartinis Suomijos čempionato lyderis, futbolo rinktinės „Madrid Real“ vartininkas ispanas Santiago Canizares, WRC legenda Toni Gardemeisteris ir kiti.

Neabejotinai toks žvaigždžių desantas, dvi dienas trukusi ralio fiesta, įspūdingi tramplinai turėjo įtakos ir bene rekordiniam žmonių skaičiui, atvykusiam į šventę, pernai apsilankė per 40 tūkst. žmonių.

Trečią kartą organizuojamas ir gerą vardą užsitarnauti jau spėjęs ralis „Samsonas Rally Rokiškis“ šiemet dalyviams pasiūlys 13 greičio ruožų, nusidriekusių 140 km distancijoje. Sportininkų lauks 95 procentai žvyro trasų ir 5 procentai lenktynių ant asfalto Rokiškio mieste aplink istorinį dvarą.

Akimirka iš Samsonas Rally Rokiškis

Rugpjūčio 8 d., ketvirtadienį Rokiškio centre tvyros ralio atmosfera, dalyviai įsikurs serviso zonoje, o vakarop žiūrovų lauks gyvo garso koncertas ir iki vidurnakčio truksiantis DJ pasirodymas.

Rugpjūčio 9 d. po pirmos lenktynių dienos svečius linksmins muzikos grupė „Pop Ladies“, o vakarą pratęs DJ fiesta. Rugpjūčio 10 d. iškilmingą apdovanojimų ceremoniją vainikuos fejerverkai, Sauliaus Prūsaičio koncertas bei vakarėlis su DJ po atviru dangumi iki pat paryčių. Visas šias dienas taip pat veiks ir laisvalaikio zona patiems mažiausiems ralio svečiams. Jie laiką galės leisti ant batutų ar atrakcionų.

Prekybą bilietais paskelbę organizatoriai ragina ralio gerbėjus suskubti ir įsigyti pirmuosius, pigiausius bilietus, mat vėliau jie brangs. Iki liepos 1 d. bilieto kaina – 12 eurų. Nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 1 d. bilietas kainuos 13 eurų, o rugpjūčio 1-6 dienomis bilietą bus galima įsigyti sumokėjus 14 eurų. Vėliau prekyba bilietais vyks tik renginio vietoje. Vaikams iki 12 metų įėjimas nemokamas.

Prekyba bilietais vykdoma „Tiketa“ platformoje. Bilietą įsigyti galite jau dabar paspaudę čia.

Panašūs įrašai

Back to top button