Renginiai

Prasidėjo dalyvių registracija į Automanų festivalį – „Klaipėda Motor BBQ 2018“

Vasara – automaniškų festivalių metas. Kiekvienais metais automobilių entuziastai kviečiami į skirtinguose Lietuvos kampeliuose vykstančius renginius, kuriuose pagrindiniu smuiku groja įdomūs, išskirtiniai, neeiliniai automobiliai.

„Klaipėda Motor BBQ 2018“ – vienas iš tų festivalių, kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas automobiliams ir juos vairuojantiems automanams. Šių metų birželio 23 – 24 dienomis, Klaipėdos rajone įvyks tarptautinis „Klaipėda Motor BBQ 2018“ festivalis, kuriame tikimasi sulaukti dalyvių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių: Lenkijos bei Latvijos.

Šios šventės organizatoriai neslepia, jog „Klaipėda Motor BBQ 2018“ yra technikos gerbėjams skirtas festivalis, o ne tik dar viena vieta, kurioje galima labai greitai ir neskausmingai padidinti promilių skaičių kraujyje. „Klaipėda Motor BBQ 2018“ organizatoriai žada, jog visiems festivalio dalyviams netrūks pramogų ir kitokių įdomių užsiėmimų, kurių dėka laikas šioje šventėje praskries kaip tik viena akimirka.

„Norime sukurti šventę visiems automobilių entuziastams, nesvarbu ar jiems būtų 8, 28 ar 58 metai. Visų pirma – tai savotiška Lietuvos automobilių kultūros šventė, kurioje tikimės sulaukti modifikuotų, restauruotų ar tiesiogiai puikiai išlaikytų ratuočių“, – priduria Simas Paulauskas, vienas iš „Klaipėda Motor BBQ 2018“ organizatorių ir idėjos autorių.

Klaipėda Motor BBQ 2018

Tad ko mes galime tikėtis šiame festivalyje? Jeigu patenkate į įdomios technikos vairuotojų kategoriją, tuomet Jūs galite pretenduoti į festivalio rėmėjų prizus, kurie bus įteikti tiems, kas nugalės štai šiose kategorijose:

  •  Griausmingiausias automobilis (dB)
  • Gražiausi ratai
  • Gražiausias automobilis
  • Gražiausias variklio skyrius
  • Gražiausias salonas
  • Seniausias automobilis
  • Sportiškiausias automobilis
  • Gražiausias oldschool‘as
  • Gražiausias motociklas

Norėdami nugalėti vienoje iš šių kategorijų, tiesiog užpildykite registracijos formą ir laukite žinių iš organizatorių. Dalyvio paraišką galite pateikti paspaudę ant ŠIOS NUORODOS.

Jeigu norite pabūti bendraminičų būryje ir nesivelti į jokius konkursus, tuomet Jums reikės žinoti tik keletą esminių dalykų. Birželio 23 dieną atvykti į Klaipėdos rajone esančią Kaimo turizmo sodyba „Gribžė“ ir su savimi turėti 5 eurus, jog galėtumėte sumokėti už bilietą. Visomis kitomis smulkmenomis ir pramogomis pasirūpins „Klaipėda Motor BBQ 2018“. Taip pat reikėtų paminėti dar vieną detalę. Kadangi šis festivalis vyks Joninių metu, visiems Jonams ir Janinoms įėjimas į renginį bus nemokamas.

Daugiau detalių apie renginį galite sužinoti nukeliavę į organizatorių puslapį.

GALERIJA

Back to top button