Race of Champions 2011

Savaitgalį Duseldorfe (Vokietija) vyko pramoginis renginys Race of Champions 2011. Jau dešimtį metų pasibaigus visiems pagrindiniams automobilių lenktynių sezonams į vieną vietą susirenka geriausi pasaulio lenktynininkai. Oficialus tikslas – išsiaiškinti kas iš jų yra greitesnis. Žinoma renginys nėra FIA reglamentuotas ir privalomas, todėl ne visi čempionai atvažiuoja. Tačiau tai būna tikrai nemenkas šou.

Jau antrus metus iš eilės renginys vyksta Vokietijoje. Čia susirenka gausi armija lenktynininkų gerbėjų. Renginys vyksta visą savaitgalį. Po treniruočių šeštadienį dalyviai rungiasi pasiskirstę šalimis. Sekmadienį kiekvienas už save. Visiems tenka važiuoti su kelių tipų automobiliais. Jau standartiniu šiam renginiui tapusiu KTM X-box. Bene galingiausias iš automobilių Audi R8 LMS. Ralines mašinas atstovauja Škoda Fabia Super 2000. Na ir dar keli keisti važiuojantys daiktai kaip ROC RX 150 bagis ir specialiai amerikiečiams paimtas World Touring Racecar. O tie kas nori standarto galėjo mėgautis maksimaliai standartiniu VW Scirocco.

Šiais metais lenktynes laimėjo pirmą kartą VW ralio komandos kombinezoną oficialiai užsivilkęs Sebastienas Ogier. Jaunasis ralistas dar kartą įrodė, kad yra perspektyvus jaunuolis. Jis finale nugalėjo seną lenktynių vilką, LeMans 24 valandų lenktynių nugalėtoją Tomą Kristenseną.

Be lenktynių Race of Champions 2011 renginyje buvo daug pramogų. Visi važinėjo lygiagrečia trasa. Pertraukose išvažiuodavo reti super automobiliai, kuriuos vairavo automobilių legendos ir kitos įžymybės. Žodžiu buvo smagus laisvalaikio praleidimas lenktynininkams ir gražios akimirkos žiūrovams.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button