Renginiai

„Raceism 2015“ : Lenkijos automobilių kultūros atspindys

Prieš keletą dienų su Jumis pasidalinome „Fotobros“ kompanijos fotoreportažu iš praėjusį savaitgalį įvykusio „Raceism 2015“ festivalio. Kiekvienais metais Lenkijoje vykstančiame „Stance“ stiliaus (ir ne tik) automobiliams skirtame renginyje, savo išpuoselėtus modelius demonstruoja automanai iš Rytų bei Vidurio Europos.

Šiemet į Lenkiją atvyko nemažas desantas ekipažų iš Rusijos, Lietuvos, Čekijos, Vokietijos ir net Šveicarijos. Pastarojoje šalyje gyvenantys automanai pasižymi labai didžiuliu aktyvumu ir stengiasi nepraleisti progos sudalyvauti tokiuose festivaliuose kaip „Raceism 2015“.

000

Kadangi tai tarptautinis renginys, nereikėtų stebėti, jog jis sulaukia tokio didžiulio susidomėjimo. Kiekvienais metais augantis „Raceism“ po truputėlį artėja link savo tikslo – tapti prestižiniu automanams skirtu renginiu į kurį kiekvienais metais atvyktų ne keli šimtai, bet keli tūkstančiais „Stance“ (ir ne tik) stiliumi pagražintų automobilių.

Preliminariais duomenimis, šių metų festivalyje buvo galima pamatyti maždaug 600 automobilių, kurie turėjo praeiti „Raceism“ organizatorių radarą. Atrodo, kad šio festivalio organizatoriai puikiai žino kokius automobilius turi matyti renginio žiūrovai.

Back to top button