Naujienos

„Ram“ žengia į elektrinių pikapų segmentą

Jungtinėse Valstijose „Ram“ prekės ženklas yra žinomas dėl automobilių, tinkamų naudoti komerciniams tikslas, tačiau Europoje „Ram“ vardas yra galingų pikapų sinonimas.

Ilgą laiką „Ram“ automobiliai buvo komplektuojami su įvairaus pajėgumo benzininiais ir dyzeliniais varikliais, tačiau „Stellantis“ koncerno narė galiausiai ryžosi įžengti į sparčiai augantį elektrinių pikapų segmentą, su „Ram 1500 REV“.

Kuomet gamintojas šių metų pradžioje pristatė elektrinio „Ram“ pikapo versiją, bendrovės atstovai tikino, jog serijinė versija atrodys kone identiškai. Vis dėlto, gamybai paruošto modelio išvaizda yra ženkliai santūresnė ir labai panaši į savo giminaitį su vidaus degimo varikliu.

Serijinei gamybai paruoštoje versijoje išliko tik viena koncepcinio automobilio detalė – priekinės grotelės bei ištempti priekiniai žibintai su specifine LED dienos žibintų juosta.

Kadangi automobilis buvo pristatytas JAV vykusių amerikietiško futbolo varžybų metu, gamintojas apie būsimą elektrinį pikapą pateikė tik labai mažą kiekį informacijos, kuri bus naudinga tik norintiems pikapą užsisakyti iš anksto.

Susidomėjusieji dabar gali užsiregistruoti svetainėje RamREV.com ir tapti „Rev Insider+“ programos nariais už grąžintiną 100 JAV dolerių mokestį.. Taip jie galės iš anksto užsisakyti automobilį, anksčiau gaus bet kokią su automobiliu susijusią informaciją ir pirmieji bus pakviesti į specialius renginius.

„Ram“ anksčiau skelbė, jog elektrinis pikapas bus gaminamas ant visiškai naujos, elektriniams pikapams skirtos „STLA“ rėminės konstrukcijos. Numatoma, jog su pilnai įkrauta baterija pikapas galės įveikti 800 kilometrų, bei pranoks daugelį konkurentų važiavimo, dinamikos savybių srityse.

Back to top button