Naujienos

„Renault Scenic“ transformuosis į šeimyniškomis vertybėmis pagrįstą elektrinį SUV

Paryžiuje vykusiame „ChangeNOW“ suvažiavime pristatytas C segmento koncepcinis automobilis „Scénic Vision“. Jo serijinė versija papildys jau esamų visiškai elektrinių lengvųjų automobilių liniją, kurioje pirkėjams siūlomi „Mégane E-Tech Electric“, „ZOE“ ir „Twingo“.

Gamintojas teigia, jog „Scénic Vision“ nuties kelią tvaresniam ir saugesniam judumui. „Jis yra vizionieriškas ir eksperimentinis, įkūnijantis pažangiausias technologijas, kurios padės mažinti išmetamo anglies dvideginio kiekį“, – priduria gamintojas.

Naujasis „Renault Scénic E-Tech electric“ žengs „Scénic Vision“ pramintu keliu. Tai pirmasis serijinės gamybos elektromobilis, įkūnijantis naują „Renault“ darnaus vystymosi strategiją: apims aplinkosaugą, saugumą ir įtrauktį (angl.k inclusion).

Elektrinis Renault Scenic
Elektrinis Renault Scenic

Douai „ElectriCity“ gamykloje pagaminti priešserijiniai automobiliai bus padengti „Renault“ dizaino skyriaus sukurtu specialiu maskuojančiu raštu, kad išlaikytų paslaptyje visas detales iki oficialios premjeros.

Tai „Renault“ logotipo linijų ir raštų žaismas, pagerbiantis anksčiau sukurtą dizainą modeliui „Mégane E-Tech electric“.

Naujojo „Renault Scénic E-Tech electric“ pasaulinė premjera įvyks 2023 m. IAA parodoje Miunchene rugsėjo 4 d.

Panašūs įrašai

Back to top button