Įvairenybės

Rodas Stiuartas ėmėsi iniciatyvos: pradėjo remontuoti kelius, jog galėtų važinėti su savo „Ferrari“

Kiekvieno vairuotojo didžiausias košmaras – kelyje esančios duobės. Ypač, jeigu jūsų automobilis turi žemo profilio padangas. Važiavimas duobėtu keliu retkarčiais gali priminti mėgėjiškas slalomo varžybas, kuriose vairuotojai turi mokėti staigiai ir tiksliai keisti automobilio važiavimo trajektoriją. 

Roko žvaigždė Rodas Stiuartas, regis, puikiai žino ką reiškia gyventi apylinkėse, kuriose kelių būklė yra tiesiog katastrofiška. Aplink jo dvarą esančių kelių būklė yra tokia bloga, jog jis negali naudoti savo mylimo „Ferrari F8 Tributo“ automobilio.

Vietoje to, kad jis ieškotų kaltų ar knistų protą savivaldybės darbuotojams, jis su savo bičiuliais ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo taisyti apylinkėse esančių kelių duobes.

77 metų muzikantas savo „Instagram“ paskyroje paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip jis darbuojasi su kastuvu. Be to, jis teigė, jog savo akimis matė kaip gilios duobės apgadino kelis automobilius ir netgi į pagalbą skubantį greitosios pagalbos automobilį.

„Tokia kelio būklė yra netoli mano gyvenamosios vietos Harlow, ir toks jis yra jau seniai“, – vaizdo įraše skelbia Stiuartas.

„Žmonės gadina savo automobilius. Vieną dieną buvo atvažiavęs greitosios pagalbos automobilis, kuriam sprogo padanga. Mano „Ferrari“ čia visai negali pravažiuoti, todėl su vaikinais sugalvojome, kad atvažiuosime ir patys sutvarkysime šį kelią.“

Rodas Stiuartas ėmėsi iniciatyvos: pradėjo remontuoti kelius, jog galėtų važinėti su savo „Ferrari“

Džiuginanti muzikanto ir jo kolegų iniciatyva sulaukė vietinės žiniasklaidos susidomėjimo. Šia problema pradėjus domėtis nacionaliniam transliuotojui, už šį kelią atsakingos institucijos pažadėjo kuo greičiau rasti šios problemos sprendimo būdą.

Iki šiol dar neteko matyti garsenybių, kurios imtųsi tokios iniciatyvos. Nors visa tai daroma dėl savanaudiškų paskatų, tačiau tai tuo pačiu padeda pabrėžti esamas problemas, kurių savivaldybių darbuotojai nėra linkę spręsti.

Back to top button