RalisSportas

Rokiškio vardas išliks ir kitų metų Lietuvos ralio čempionato kalendoriuje

Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas paskelbė apie tai, kad sukirto rankomis su Audriumi Gimžausku, kuris su komanda šiame krašte penkerius metus organizavo „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybas. Kitais metais ralis Rokiškyje nugriaudės rugpjūčio 13-14 dienomis.

Gruodžio viduryje Rokiškio rajono savivaldybės merą Ramūną Godeliauską pasiekė „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatorių padėka. Tuo pačiu rajono meras ir varžybų organizatorius Audrius Gimžauskas diskutavo ir apie kitų metų perspektyvas. Nors kol kas dar nėra žinomas tikslus ralio pavadinimas, nes vyksta derybos su partneriais, tačiau jau dabar aišku, kad ralis iš Rokiškio ir kitais metais niekur nesitrauks.

Samsonas Rally Rokiškis

„Kartu su „Samsonas Rally Rokiškis“ organizatoriumi Audriumi Gimžausku aptarėme šiuos metus bei ateities bendradarbiavimą. Sukirsta rankomis, kaip sakoma liaudiškai“, – skelbė Ramūnas Godeliauskas.

Ralio organizatorius Audrius Gimžauskas patikino, kad pratęstas bendradarbiavimas su Rokiškiu nebus vienkartinis kitų metų projektas. Pasak jo, partnerystę planuojama tęsti dar bent penkerius metus, kadangi ralis šiame krašte jau tapo tradicija, o greičio ruožai paliko įspūdį tiek lenktynininkams, tiek žiūrovams.

Samsonas Rally Rokiškis

„Džiugina bendradarbiavimas, partnerystė ir ryšys su Rokiškiu. Visuomet malonu, kad tokie projektai nėra vienkartiniai, o turi tęstinumą. Sukirtome rankomis ne tik dėl kitų metų – Rokiškyje planuojame renginius mažiausiai penkeriems metams. Rokiškio žmonės mus tikrai labai maloniai priėmė, renginio naudą ralio regionui pajuto ir verslas, todėl šiemet paminėję penkmetį tikimės švęsti ir dešimtmetį. Kasmet sulaukiame ir gerų Lietuvos sportininkų, užsienio komandų atsiliepimų, todėl tikrai džiugu, kad projektas tęsiasi“, – kalbėjo Audrius Gimžauskas.

Kitų metų Lietuvos automobilių ralio čempionato kalendorių sudarys šeši etapai. Ralio varžybų Rokiškyje data – rugpjūčio 13-14 dienos. Tai bus ketvirtasis sezono etapas.

Panašūs įrašai

Back to top button