Rolandas : „SX’ą darausi ir savo malonumui ir autosporto varžyboms“

Dar vakar kalbėjome apie tai, jog buvome truputėlį užmiršę japoniškus automobilius. Vakar turėjote progą susipažinti su akį traukiančia Toyota Corolla, o šiandien jus supažindinsime su Rolandu ir jo Nissan SX. 

Nissan SX tarp japoniškų automobilių gerbėjų yra labai populiarus dėl daugybės priežasčių. Prieš dvidešimt penkeris metus pirmą kartą pasirodęs modelis iki šiol mėgstamas dėl pakankamai mažos kainos, gausaus aftermarket detalių pasirinkimo ir žinoma – klasikinės komponuotės. Galiniai varomieji ratai ir priekyje sumontuotas variklis yra tobuliausias receptas, jeigu norite sužavėti automobilių entuziastą.

IMG_5370

Anksčiau ar vėliau ateina ta diena, kai reikia pasirinkti automobilį, kuris yra mielesnis jūsų širdžiai, o ne piniginei ar piktai kaimynei. Rolandas pasirinko ne ką kitą, bet Nissan 200SX.

Šiuo metu Rolandas dirba su automobilių varikliais, diagnozuoja jų problemas, jas šalina ir esant reikalui – atlieka kapitalinį remontą. Tai reiškia, jog vaikinas nepraleidžia progos „pridėti“ rankas prie saviškio Nissan.

IMG_5371

Rolandas neslepia, jog technika jį tiesiog traukė nuo pat mažens. Vyresniojo brolio dėka nuo 13 metų „krapštėsi“ prie mopedų, o po kiek laiko mopedai buvo iškeisti ne tik į automobilius, bet ir į automobilių sportą. Būtent ši sporto šaka sudomino Rolandą.

Nusipirkus japonišką kupė, Rolandas atliko „lengvas“ modifikacijas. Uždėta našesnė turbina, našesnis kuro siurblys ir laisvas išmetimas. Pasak vaikino, tokių modifikacijų užteko, tačiau neilgam, nes „užkalė“ variklis. Ką tokioje situacijoje daro automanai? O gi parsiaitoja rankoves ir kimba į darbus!

IMG_5372

„Jei darai, daryk gerai!“, – priduria Rolandas.

Automobilis buvo daromas savo malonumui ir automobilių sporto varžyboms. Nors visas „konstravimo“ procesas praėjo ne taip sklandžiai kaip Rolandas norėtų, tačiau pirmą kartą vaikinas varžybose sudalyvavo šiemet, pirmame D1 Sport Street lygos etape. Deja, bet nesėkmingai. Dėl modifikuotos turbinos ir padidinto turbinos slėgio neišlaikė cilindrų galvutės tarpinė. Kadangi trasoje vaikinas nieko nebegalėjo padaryti, namo teko sugrįžti su ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis. Dabar vaikinas laukia naujų detalių ir antrojo etapo, kuriame galėtų išbandyti savo jėgas su kitais drifteriais.

IMG_5375

Modifikacijų sąrašas : 

Variklis- CA18DET po kapitalinio remonto, turbina guolinė Garret Gt2860rs (frezuota,išdidinta) turbinos tepimo,aušinimo žarnos armuotos, aftermarket išmetimo kolektorius, 76mm oro paėmimas, 76mm tiesus išmetimas, Mitshubishi evo purkštukai 560cc pralaidumo, papildomas tepalo radiatorius su tepalo sumuštiniu (HKS) , aftermarket intercooleris su 76mm piping’u, (montoni) turbinos oro nuleidimo vožtuvas, perrašyta  ECU programa su ilituota (NISTUNE) plokšte, padidintas turbinos slėgis iki 1,1bar.

Salonas : dvi sėdynes su Homologacija, sportiniai saugos diržai, (Cusco) surenkami saugos lankai, (RRS) verstos odos vairas su išnešimu.

Pakaba: (Apexi) coilai, reguliuojami atraminiai, padidintas priekinių ratų išsukimas, sudeti poliuretano selenklokai, virintas reduktorius, priekiniai 4 stūmokliuku suportai su didesniais stabdžiu diskais nuo Nissan S14, armuotos (apexi) stabdžių žarnelės visų keturių ratų.

Galerija : 

Parodyk savo automaniškumą ir tu! Papasakokite mums apie savo automobilį! Kaip? Atsiųskite mums žinutę į „Facebook“.

Panašūs įrašai

Back to top button