Naujienos

„Rolls-Royce“ pradeda kviesti teikti paraiškas į pameistrystės programą

2006 m. startavusi „Rolls-Royce“ pameistrystės programa suteikė galimybę šimtams žmonių iš arti pamatyti kaip vyksta automobilių gamybos procesas bei tuo pačiu leido įgauti naujų žinių skirtingose srityse.

„Rolls-Royce“ atstovas Markas Adamsas teigia, kad šimtai jaunų žmonių turi galimybę įgyti labai reikalingų įgūdžių ir pradėti pelnytą ir stabilią karjerą: „Mūsų siūlomų specializacijų ir kvalifikacijų spektras suteikia puikią galimybę tiems, kurie ieško alternatyvos tradiciniam aukštajam mokslui. Laukiame paraiškų ir susitikimų su kandidatais artimiausiomis savaitėmis“, – sakė M.Adamsas.

Studijos techninėse ir amatų srityse paprastai trunka dvejus metus, o jų metu įgyjama nacionaliniu mastu pripažįstama kvalifikacija, prilygstanti Jungtinės Karalystės universitetams. Be to, papildomai įgyjama įgūdžių, kuriuos tiesiogiai geriausi specialistai „Rolls-Royce“ specialistai.

Pasibaigus pirmajam mokymų lygiui, talentingiausi programos dalyviai gali įgyti aukštesnę kvalifikaciją, o geriausi absolventai gali tikėtis pasiūlymo įsidarbinti „Rolls-Royce“ kompanijoje.

Kandidatai gali susipažinti su įvairiais gamyklos skyriais ir funkciniais centrais, įskaitant automobilių surinkimo, paviršiaus ir vidaus apdailos centrus, siuvimo, techninės priežiūros, dažymo, pardavimų, įmonės kokybės valdymo.

Per atrankos procesą iš karto nustatomas potencialiam naujokui tinkamiausias vaidmuo. Šiais metais visi pokalbiai vyks gyvai, o jų rezultatus vertins teisėjų komisija.

Paraiškas galima teikti iki 2023 m. kovo 19 d.

Paraišką galite užpildyti gamintojo puslapyje.

Back to top button