Naujienos

„Saab“ pagaliau gaus tinkamus investuotojus?

Vargu, ar pasaulyje yra bent keletas optimistų, kurie vis dar tikisi „Saab“ kompanijos pakilimu iš pelenų. Vis dėlto, dabartiniai „Saab“ savininkai nepasiduoda ir nori, jog kompanijos restruktūrizacijos laikas būtų pratęstas 3 mėnesius.

„NEVS“ ar „National Electric Vehicle Sweden“ atstovų teigimu, pratęsti restruktūrizacijos laiką norima dėl vienos labai rimtos priežasties – atsirado potencialus investuotojas iš Azijos, kuris norėtų ne tik investuoti, bet ir nusipirkti „Saab“ kompanijos akcijų kontrolinį paketą. Jeigu terminas pratęstas, kompanija susidomėjęs gamintojas kiekvieną mėnesį mokėtų po 5 milijonus eurų iki tol, kol baigtųsi restruktūrizacija.

Nors „NEVS“ atstovai teigia, jog potencialus investuotojas ir pirkėjas yra didžiulis automobilių gamintojas iš Azijos, tačiau neoficialūs šaltiniai skelbia, jog tai yra „Mahindra“. Vienas didžiausių automobilių ir sunkiosios gamintojų Indijoje.

Kadangi „Mahindra“ šį automobilių gamintoją stengėsi įsigyti ir anksčiau, nenustebtume, jeigu tai būtų tiesa, nes „Mahindra“ jau kuris laikas nori turėti tokį patį automobilių gamintoją kaip „Jaguar“ ar „Land Rover“. Kodėl būtent šie gamintojai? Nes „Mahindra“ pagrindinis konkurentas yra „Tata“, o „Tata“ koncernas yra šių dviejų britiškų markių savininkė.

Ar „Saab“ pagaliau bus išgelbėtas? Tikėkimės, nes „Mahindra“ turėtų su „Saab“ padaryti tą patį, ką „Tata“ padarė su „Jaguar“ ir „Land Rover“.

Back to top button