Naujienos

„Saab“ sugrįžta : Gamykla ruošiasi automobilių gamybai

Džiugi žiniai švediškų automobilių gerbėjams. Naujieji „Saab“ markės savininkai ruošiasi atnaujinti automobilių gamybą Trollhättano mieste stovinčioje gamykloje.

Šiuo metu naujieji „Saab“ markės savininkai įdarbino maždaug 180 darbuotojų, kurie padės atnaujinti automobilių gamybą. Pasak oficialių šaltinių, „Saab“ greitu metu pristatys gerokai atnaujintą „9-3“ modelį. Jis bus pirmasis naujai atgimusios kompanijos modelis. Atnaujintas modelis bus gaminamas sedano ir kabrioleto kėbulais.

 

Dar viena gera žinia „Saab“ markės fanams yra ta, jog visi nauji „Saab“ markės automobiliai bus kuriami ir gaminami ne Kinijoje, bet Švedijoje. „NEVS“, kuri yra naujoji „Saab“ markės savininkė, neseniai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su keliomis automobilių komponentų gamintojomis, kurios yra įsikūrusios Švedijoje.

Iki šiol nėra žinoma kokie varikliai bus montuojami į naujuosius „Saab“ markės automobilius, tačiau neoficialūs šaltiniai skelbia, jog dyzeliniai varikliai atkeliaus iš „Fiat“, o benzininiai iš „BMW“.

Back to top button