ĮvairenybėsNaujienos

Samaroje atsiveriančios smegduobės

Skundžiatės Kauno miesto keliais ir keikiate valdžią, kuri vagia pinigus ir neužtaiso duobių? Nepastebėję duobės pramušėte ratą ir apgadinote važiuoklę? Tik džiaukitės,  kad negyvenate Rusijos Samaros mieste!

Norime su jumis pasidalinti kadrais iš Samaroje esančios situacijos. Į miestą atslinkus pavasariui, jo gatvės tapo panašios į katastrofų filmo filmavimo aikštelę. Keliai ir gatvės tiesiog  nugrimzta į žemę, su savimi nusinešdami automobilius, autobusus, sunkvežimius ir kartu juose sėdinčius žmones. Tikrai visai nebloga idėja scenarijui?!

samarauxoditpodzemlyu-1 samarauxoditpodzemlyu-3 samarauxoditpodzemlyu-4 samarauxoditpodzemlyu-5 samarauxoditpodzemlyu-6

Ir taip iš pasakojimų ar patirties visi žinome, jog Rusijos keliai yra vieni prasčiausių, tačiau kas dedasi Samaroje yra visai kitokio lygio problema.

samarauxoditpodzemlyu-7 samarauxoditpodzemlyu-8 samarauxoditpodzemlyu-9

Kodėl vyksta tokie reiškiniai? Pagrindiniai keliai nesugeba atlaikyti vis augančio transporto priemonių srauto. Prie to prisideda ir pavasarį išeinantis pašalas, kuris išskalauja asfalto dangos pagrindą. Šią žemės eroziją dar paspartina tarybinių laikų kelių tiesimo technologija, kuri neužtikrina tinkamo vandens nutekėjimo.

samarauxoditpodzemlyu-10 samarauxoditpodzemlyu-12 samarauxoditpodzemlyu-13

Samaros miesto gyventojai ne pirmą kartą susiduria su netikėtai atsiveriančiomis smegduobėmis, tačiau per pastaruosius tris metus problemos mąstai ženkliai išaugo. Miestelėnai yra ne tik sutrikę ir išsigandę, nes šis klastingas gamtos pokštas šiemet nusinešė jau vieno žmogaus gyvybę. Būtent po šios tragedijos, pasipiktinę visuomenės veikėjai įteikė miesto valdžiai peticiją, reikalaudami imtis ryžtingų problemos likvidavimo darbų.

samarauxoditpodzemlyu-14 samarauxoditpodzemlyu-15 samarauxoditpodzemlyu-16

Mes, visų pirma, užjaučiame Samaros miesto gyventojus ir vairuotojus, bet tuo pačiu džiaugiamės, jog tokie reiškiniai Lietuvoje nutinka labai retai. Kauniečiai, jūsų keliai nėra patys blogiausi!

Panašūs įrašai

Back to top button