Renginiai

Saugus moksleivių elgesys eisme: kviečia registruotis į konkursą

Akcinė bendrovė Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) kartu su partneriais Švietimo, mokslo  ir sporto ministerija ir Lietuvos kelių policijos tarnybakviečia Lietuvos moksleivius registruotis į konkursą „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“.Konkursas organizuojamas siekiantedukuoti mokinius, kaip elgtis eisme ir pagilinti teorines žinias jas taikant praktikoje.

Konkursas „Saugokime jaunas gyvybės keliuose“ kasmet suburia daugiau nei 50 tūkst. įvairių amžiaus grupių moksleivių iš visos Lietuvos. Šio renginio tikslas –  priminti vaikams kelių eismo taisykles ir mokyti teorines žinias taikyti dalyvaujant realiame eisme, ugdyti saugaus elgesio kelyje įgūdžius.

Konkursas susideda iš 4 dalių – pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“, į kurį kviečiami registruotis 6-10 metų vaikai, 11-14 metų moksleiviams skirtų jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų „Saugus ratas“, jaunųjų mopedų (motorolerių) ir motociklų vairuotojų varžybų, skirtų 15-17 metų moksleiviams, bei jaunųjų automobilių vairuotojų varžybų, kuriose dalyvauti gali 17-19 metų mokiniai.

Kvietimas registruotis

Nuo vasario 20-sios iki pat kovo 6-osios 8 val. ryto, pradinės mokyklos kviečiamos registruotis į „Šviesoforą“, kurį sudarys keturi etapai. Pirmasis etapas tęsis nuo kovo 6 iki 17 d., antrasis vyks kovo 27–31 d., o trečiasis – balandžio 25 ir 27 bei gegužės 2 ir 4 dienomis. Pirmieji trys etapai vyks nuotoliniu būdu, o ketvirtasis finalinis etapas vyks gegužės 25 d. Kaune, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Nuo vasario 20-sios iki pat kovo 10-osios 8 val. ryto jaunųjų dviračių vairuotojų varžybose „Saugus ratas“ laukiama 10–14 metų mokinių. Kaip ir „Šviesoforą“, taip ir šias varžybas sudarys keturi etapai. Du iš jų –  kovo 20–31 d. ir balandžio 3–7 d. – vyks nuotoliniu būdu. Trečiasis etapas vyks gyvai gegužės 3 ir 5 dienomis. „Saugus ratas“ finalininkai bus kviečiami susitikti gyvai birželio 1 d. Kaune, A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje.

Registracijos formą, nuostatus, metodinę medžiagą galima rasti www.saugusmokinys.lt tinklalapyje.

Registracija ir informacija apie jaunųjų mopedų (motorolerių) ir motociklų ir jaunųjų automobilių vairuotojų varžybas bus paskelbta balandžio mėnesį.

Back to top button