• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po pirmosios Ispanijos ralio dienos, pirmąją vietą užima „Volkswagen Motorsport“ komandos narys ir WRC čempionato lyderis, Sebastienas Ogieris. Jis net 36,6 sekundės lenkia savo komandos draugą Jari-Matti Latvala, kuris įsitaisė antroje vietoje. Trečioje vietoje, nuo suomio nedaug atsiliekantis, Madsas Ostbergas.
Tačiau Sebastienui Ogieriui pirmoji diena nebuvo labai lengva. Thierry Neuville buvo tas pilotas, kuris sugebėjo mesti iššūkį prancūzui, tačiau šeštame greičio ruože „Hyundai“ vairuojantis lenktynininkas pradūrė padangą ir nukrito į devintą vietą. Nuo lyderio jis dabar atsilieka daugiau kaip 2 minutėmis.
Pirmosios dienos siurprizu tapo Haydenas Paddonas. Iš N.Zelandijos kilęs lenktynininkas sugebėjo laimėti trečiąjį greičio ruožą ir tapo pirmuoju N.Zelandijos lenktynininku, tai padariusiu nuo pat 1999 metų. Tiesa, Haydenas Paddonas džiaugėsi neilgai, nes kitame greičio ruože jis nesuvaldė savo automobilio, apsisuko ir pradūrė dvi padangas.