Šeštadienį „D1Sport Driftingo čempionato“ finalo metu paaiškės 2011 metų „Drifto karalius“

Šį savaitgalį nuo 14:00 valandos Trakų „Dvarkiemio“ aikštelę gaubs padangų skleidžiami dūmai, aštrus kvapas, girdėsis galingų „driftingo“ bolidų variklių gausmas ir žiūrovų ovacijos. Čia vyks „D1Sport Driftingo čempionato“ finalas, kuriuo metu paaiškės šių metų „Drifto karaliaus“ titulo laimėtojas.

Priešpaskutinio, ketvirto etapo įvykiai sumaišė visas „driftingo“ čempionato kortas. Netikėti sportininkų susidūrimai su apsaugos blokais lėmė kelių favoritų pasitraukimą iš tolimesnės kovos. Tokie kardinalūs turnyrinės lentelės pasikeitimai žadą intriguojančią kovą už „Driftingo karaliaus“ titulą šį šeštadienį.

„Truputį liūdna, kad artėja „driftingo“ sezono pabaiga, bet užtat finalas bus karštas!“ – žada „D1Sport” komandos prezidentas Kastytis Alekna. „Registracija į finalą jau baigėsi. Mes su nekantrumu laukėme, kas gi pasirodys „išgyvenusių“ ir pasitaisiusių po ketvirtojo etapo sąraše. Labai apsidžiaugėme, pamatę šiame sąraše Ramūno Bruzgos pavardę, kurio bolidas nukentėjo nepataisomai. Tačiau sportininko užsispyrimas ir noras laimėti nugalėjo“.

Teisėjauti čempionato finale iš Airijos atvyks profesionalus „drifteris“ ir teisėjas Damien Mulvey. Damien vertinimas yra itin objektyvus, nes apie „driftą“ jis žino ne tik iš teorinės, bet ir iš praktinės pusės. Taip pat iš Latvijos laukiama Ievos Stirne, kuri yra tikra „driftingo“ fanė, todėl pro jos akis nepraslysta net menkiausia lenktynininkų klaida.

Renginio metu žiūrovus džiugins ne tik adrenalino suteikiantys varžybų vaizdai, bet ir ARAS MOTO STUNT SHOW. O artėjant pabaigai, žiūrovų laukia nepakartojamas fejerverkų šou, kuris vainikuos 2011 metų „D1sport Drifto karaliaus“ apdovanojimą. Po oficialios dalies griausmingai ir linksmai atsisveikinti su „driftingo“ sezonu ir atšvęsti naujo „Drifto karaliaus“ pergalę, dalyviai ir žiūrovai kviečiami į „afterparty“ Trakų „Dvarkiemyje“.

„D1sport“ komandos organizuojamas renginys yra ne tik čempionato finalas, bet ir driftingo sezono uždarymas. Tai paskutinė proga pamatyti kvapą gniaužiančių vaizdų, pajusti padangų kvapą ir išgirsti galingiausių variklų gausmą. Sezonui pasibaigus, auto sportininkai ims tobulinti, taisyti ir ruošti savo bolidus kitų metų čempionatui.

Panašūs įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button