ĮvairenybėsNaujienos

Skirtas tikriems kolekcionieriams: „Aston Martin DB5“ už 20 tūkst. eurų

Ribotas 199 vienetų tiražas, sukurtas naudojant pažangiomis kompiuterinio dizaino programomis, 500 darbo valandų konstruojant kiekvieną egzempliorių – šie ir kiti faktai apibūdina ne serijiniu būdu gaminamą automobilį, o 1:8 mastelio modeliuką.

Įkurta 1985 metais, tačiau modeliukų gamybos sritimi susidomėjusi tik 1995 metais, „Amalgam Collection“ šiandien yra žinoma kaip preciziškų, vienetinių, kruopščių modeliukų gamintoja, kurios kūriniai laikomi labai gera investicija.

Jungtinė britų, kinų ir vengrų komanda kasmet pristato po eilę įspūdingų projektų, kurie kiekvieną kartą sugeba atimti amą ir į įvairaus mastelio modeliukus pažvelgti kitomis. Ir štai šis ribotos laidos „Aston Martin DB5“ yra vienas iš jų.

Kaip ir originalus „Aston Martin DB5“, 1:8 mastelio automobilis buvo pagamintas „Amalgam Collection“ meistrų rankomis. Bendradarbiaujant su „Aston Martin“, modeliuko autoriai galėjo tiksliai atkurti kiekvieną automobilio detalę, mat modeliuko kūrime buvo naudojami originalūs „Aston Martin DB5“ brėžiniai.

„Amalgam Collection“ atstovai teigia, jog sukūrus pirmąjį prototipą, į bendrovės dirbtuves atvyko „Aston Martin“ inžinieriai, kuriems buvo liepta atlikti visapusišką patikrą. Tokiu būdu buvo siekiama užtikrinti, jog jų sukurtas modeliukas atitiktų griežtus „Aston Martin“ standartus. Ir panašu, jog šis projektas gavo britų markės palaiminimą.

Ir dabar laikas paminėti vieną svarbiausių faktų – kainą. Įvairūs „Amalgam Collection“ kuriniai visuomet priklausė brangių, ne visiems įperkamų modeliukų kategorijai, tačiau štai šis ribotos laidos „Aston Martin DB5“ pareikalaus jūsų atsikratyti ganėtinai riebia suma – 19 995 eur.

Galutinė automobilio kaina gali išaugti iki net 25 995 eurų, jeigu pasirinksite „Bespoke“ modeliuko versiją. Pasirinkę šią versiją, modeliukai autoriai jį pagamins atsižvelgdami į jūsų visus troškimus.

Panašūs įrašai

Back to top button