Renginiai

Spalio pradžioje įvyksiančiame „Betsafe Drift Matsuri“ – didžiulis dalyvių skaičius

Žodis „Matsuri“ japonų kalboje reiškia šventę arba festivalį, „Drifto Matsuri“ – šonaslydžio festivalį – būtent toks planuojamas spalio aštuntąją Driftiškėse, Šiaulių rajone.

Jau tradicija tapęs renginys nuaidi tris kartus per metus: pavasarį atidaro sezoną, vasarą patikrina dalyvių atsparumą karščiui, o rudenį leidžia paskutinį kartą pasidžiaugti nevaldomu chaosu. Šį kartą dalyvių skaičių vėl apribojo parkavimo vietos.

Spalio pradžioje įvyksiančiame „Betsafe Drift Matsuri“ – didžiulis dalyvių skaičius

„Autodrome galime patogiai sutalpinti apie šimtą dalyvių. Pasispaudus telpa šimtas dvidešimt dalyvių, o spalio aštuntąją bandysime sutalpinti šimtą trisdešimt du, o tai reiškia, kad Driftiškių miestelis vėl bandys neplyšti per siūles. Dalyvių ir žiūrovų vėl lauks dvylika valandų veiksmo, šviesų šou naktį, bei keletas staigmenų. Viena, kurią jau galime atskleisti, tai mūsų teisėjų pasirodymas trasoje. Žmonės, kurie visą sezoną kontroliavo ir stebėjo dalyvių pasirodymus, šį kartą vėliavas paliks kolegoms ir patys imsis trasos“, – pasakoja organizatorius Linas Ramoška.

Spalio pradžioje įvyksiančiame „Betsafe Drift Matsuri“ – didžiulis dalyvių skaičius

Įvardintas dalyvių skaičius dar gali kisti. Organizatoriai atskleidžia, jog nepaisant tą patį savaitgalį Rygoje vyksiančio Latvijos ir Estijos čempionato finalo, dalis „braliukų“ jau pranešė apie savo norą prisijungti prie festivalio. Dalyvių skaičių gali pakeisti ir Benediktas Čirba, kuris šį savaitgalį Lenkijoje vyksiančiame „Drift Masters European Championship“ finale turi užduotį ne tik gerai pasirodyti, bet ir prikalbinti keletą aukšto kalibro svečių prisijungti prie veiksmo Lietuvoje. Trumpai tariant – šventės kalibras nenuvils.

Be įvardinto veiksmo taip pat planuojama pagaliau išrinkti Driftiškių miestelio merą. Pavasarį vykusių rinkimų rezultatai taip ir nebuvo atskleisti visuomenei, tad proga savavališkai pasiskelbti meru pasinaudojo net keletas laisvamanių. Šią neteisybę planuojama ištaisyti ir pagaliau surasti asmenį, kuris ne tik gaus asmeninį miestelio ženklą, bet ir bus paskelbtas kaip amžinai kaltas dėl visko, kas yra blogai.

Back to top button