Naujienos

Štai ir ji – priekiniais ratais varomos 1 ir 2 serijos prototipai

Priekiniais ratais varomų automobilių integracija į „BMW“ modelių gamą tęsiasi toliau. Šiemet gamintojas pristatys ne vieną, bet du naujus modelius, kurie gamintojui neša milžinišką pelną. 

2019 metais išvysime naujos kartos 1 ir 2 serijos modelių debiutą. Tradiciškai, 1 serijos modelių šeima bandys įtikti racionalesniems pirkėjams: po 1 serijos sparnu bus gaminamas penkerių durelių hečbekas. Tuo tarpu emcoijų ir išskirtinumo ieškantys vairuotojai turės dairytis į 2-osios serijos modelių gamą, kurioje bus: tradicinis ir laikui nepavaldus kupė kėbulo tipas bei stilingai atrodantis sedanas su nuožulnia stogo linija.

BMW 2 serijos „Gran Coupe“ (7)

Daugelį entuziastų turėtų nuliūdinti faktas, jog netrukus į pensiją išeisianti 1 serija bus paskutinis kompaktinės klasės modelis su galinių varančiųjų ratų pavara. Ar dėl to verta liūdėti? Iš dalies.

BMW 1 serijos hečbekas (8)

Kasdieniški ir niūrus 1 serijos modeliai bus komplektuojami su priekinių ratų pavara bei taupiais trijų bei keturių cilindrų motorais. Tuo tarpu „M Performance“ atributiką dėvintis modelis, bent jau techniškai, bus identiškas „X2 M35i“ modeliui. Tai reiškia, jog sportiška, „BMW“ automobiliams būdingu entuziazmu švytinti versija bus varoma itin pajėgaus keturių cilindrų motoro, gebančio išvystyti maždaug 300 arklio galių.

Ar „BMW“ planuoja pristatyti „M1“ ar „M2“ versijas? Ar „BMW M2“ taip pat atsisakys galinių varančiųjų ratų pavaros? Geras klausimas, kurio atsakymą sužinosime metų eigoje.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button