Įvairenybės

Stiprią širdį turintis „VW Golf“

Atrodo, nusiperki automobilį, juo džiaugiesi, prižiūri, myli, tačiau vieną dieną, stumiamas ambicijų, nuobodulio ar dar velniai žino ko, nusprendi perduoti savo keturratį draugą. Bet po kurio laiko, kažko pradeda trūkti…

Ar įmanoma parduoti ir nupirkti tą patį automobilį iš to paties žmogaus? Pasirodo, jei labai nori, tai įgyvendinama. Tokiu pavyzdžiu ir dalinamės. Šis juodas „Golfukas“ priklauso Bredui iš Anglijos. Vyrukas tarnauja kariuomenėje, tačiau automobiliai yra tikroji jo aistra. Ir stiprūs ryšiai sieja būtent su šiuo „Vagenu“.

SM00033 SM00173

Prieš metus,  Bredas nusprendė  pradėti naują, antro „Guolio“ projektą, todėl už puikią kainą nusipirko „GTI“ versiją su užkalusiu šešiolikos vožtuvų motoru. Vyrukas automobilyje įsivaizdavo tik „VR6“ agregatą, todėl keturių cilindrų, 1,8 litro darbinio tūrio širdis buvo negailestingai išplėšta, o jos vietoje įgrūstas daug didesnis aparatas.

Tačiau darbai vyko ne visai sklandžiai. Naujasis jėgos šaltinis nenorėjo tolygiai dirbti, matyt įsivėlė kažkoks elektronikos gedimas, todėl Bredas nuleido rankas ir porą mėnesių net nežiūrėjo į automobilio pusę. Rankos nulinko, entuziazmas pradingo, tad atėjo laikas parduoti automobilį.

SM00052

SM00093

Bėgo savaitės ir vaikino širdyje atsivėrė tuštuma – jam trūko to nevažiuojančio „Golfyčio“. Bredas nusprendė perpirkti savo buvusį keturratį draugužį iš naujojo savininko, kuris išsprendė variklio problemas. Taigi, turint tvarkingus vidurius, atėjo laikas pridėti estetinio grožio.

Nuo ko pradėti? Sužeminti važiuoklę ir uždėti agresyvius ratus! Kadangi senučio „Guolio“ pakaba yra paprasta, kaip 2×2, su ja daug problemų nebuvo – tiesiog sumontuoti sportiniai koilai ir kitos „Eibach“ detalės. Beje, gerokai pagreitėjus automobiliui (dėka stiprios širdies), teko sumontuoti stiprius „Brembo“ stabdžius.

SM00223 SM00249

Apie ratlankius reikia pakalbėti atskirai. Bredui reikalingas greitas, patikimas ir patogus automobilis, todėl tinkiamas lietnykų pasirinkimas yra būtinas. Manome, kad vaikinas pataikė tiesiai į dešimtuką – šešiolikos colių „Rota Grid Drift“ ratlankiai su „Toyo proxys“ padangomis. Dabar hečbekas stovės ant kelio lyg įkaltas!

Salone vyrauja įprasta europietiško tiuningo kompiliacija: „Sparco“ sėdynės su keturių taškų diržais, „Dish Motorsport“ vairas. Sportinis paprastumas. Galbūt be įvairių stilingų automobilių suvažiavimų, Bredas ketins išleisti „Golfytį“ pasiganyti po trasą?

SM00244 SM00102

Šaltinis: slammedia.net

Back to top button