SlalomasSportas

„Street Race“ čempionato lyderiai II etape išlaikė pirmaujančiųjų pozicijas

Kuršėnų autodrome vykusiame antrajame Lietuvos automobilių Street Race čempionato etape lyderiams pavyko išsaugoti pozicijas, o organizatorius džiaugėsi puikiai praėjusiu renginiu.

SGC-1 klasėje visus keturis važiavimus greičiausiai įveikė ir varžovus už nugaros eilinį kartą paliko Agnius Narbutas, nuo jo 16 s. atsiliko Justas Virganavičius (00:06:56:475), o trečioje vietoje likęs Lukas Staškūnas nuo lyderio atsiliko 23 s.

Pirmajame etape SGC-2 įskaitoje 3 vietoje likęs Vykintas Šakalis šį kartą demonstravo geriausią laiką klasėje (00:06:52:958). Oponentai nuo jo atsiliko 3 ir 8 s.

Street Race 2 Etapas

SGC-3 įskaita antrame etape keitėsi kardinaliai. Pirmąjį etapą laimėjęs Aivaras Karsokas liko už podiumo ribų. Kuršėnuose pirmosios vietos taurę į viršų kėlė Martynas Mickevičius, nuo jo nepilna sekunde atsiliko Tomas Kuzmarskas, trečioji vieta atiteko BMW 3 vairuojančiam Gintarui Čepuliui.

Galingiausioje SGC-4 klasėje vėl lyderiavo „Slalomo akademijos“ atstovas Simonas Kazbaras (00:06:32:159) šiek tiek daugiau nei 6 s už nugaros paliko Mindaugą Rickevičių (00:06:38:357), jam iš paskos sekė vos 155 šimtosiomis sekundės atsilikęs Andrius Macys (00:06:38:512).

Gausiausioje OC klasėje dominavo „Slalomo akademijos“ atstovai. SGC-4 klasės nugalėtojas Simonas Kazbaras vilčių varžovams nepaliko ir šioje įskaitoje, nors tarp pirmos ir trečios vietos skirtumas buvo vos +00.348 s.

Komandinėje įskaitoje savo taškų kraitį ir atotrūkį padidino „Slalomo akademija powered by finisas.lt“ komanda. Savo pozicijas, iš trečios į antrą vietą, pagerino „Automotive.lt“ komanda, o trečioje vietoje liko  „Flameris Racing“ komanda.

2023 m. sezono Lietuvos „Street Race“ čempionato dalyviai varžysis 5 etapuose.

Sekantis etapas įvyks birželio 11-ą dieną, „Nemuno žiedo“ trasoje.

Panašūs įrašai

Back to top button