SportasŽiedas

Su lyderiais bandęs kovoti Deividas Malūkas turėjo varžybas baigti anksčiau: užsidegė bolidas

Nešvilyje (JAV) vyko 13-osios „IndyCar“ sezono lenktynės – „Big Machine Music City Grand Prix“.

Jos apmaudžiai baigėsi Čikagos lietuviui Deividui Malūkui. D.Malūkas savaitgalį demonstravo gerą tempą ir dėl lietaus nukeltoje kvalifikacijoje užėmė net 5-ą vietą.

Sekmadienį po starto lietuvis aplenkė čempionato lyderį ispaną Alexą Palou ir važiavo 4-as. 11-ajame rate D.Malūkas pirmą kartą pasuko į boksus, o grįžęs į trasą jau kitame rate susidūrė su bolido gedimu.

Dėl problemų su varikliu užsidegė lietuvio bolidas. Netrukus buvo pažeistas bolido galinis sparnas, kuris nukrito. Lietuviui teko trauktis iš lenktynių.

„Mums šiandien labai nepasisekė. Vakar turėjome geriausią kvalifikaciją miesto tipo trasoje. Žinojome, kad turime greitą bolidą ir galėjome siekti gero rezultato. Deja, mums buvo nelemta to padaryti. Apmaudu dėl visos komandos. Vyrukai sunkiai dirbo ir visi šiandien laukė gero rezultato“, – nusivylęs kalbėjo D.Malūkas.

Lenktynes laimėjo amerikietis Kyle‘as Kirkwoodas. Antras atvažiavo Scottas McLaughlinas iš Naujosios Zelandijos, trečias – sezono lyderis A.Palou.

Per 13 sezono etapų A.Palou yra surinkęs jau 513 taškų. Už jo rikiuojasi amerikietis Josefas Newgardenas (429) bei Scottas Dixonas iš Naujosios Zelandijos (387). Jie Nešvilyje atitinkamai užėmė 4-ą bei 5-ą vietas. D.Malūkas su 181 tšk. rikiuojasi 17-as.

Panašūs įrašai

Back to top button