Renginiai

„Subaru Dyno Day“ : Galios matavimo stendą okupavo „Subaru“ automobiliai

Praėjusį savaitgalį, japoniškų „Subaru“ automobilių gerbėjai iš visos Lietuvos rinkosi į „1nsane“ dirbtuves, esančias Vilniaus mieste. Galingų, universalių ir patikimų automobilių vairuotojai į variklių galios didinimu užsiimančias dirbtuves vyko su vienu tikslu – išbandyti galios matavimo stendą.

„Subaru“ klubo narių surengta atrakcija sulaukė didžiulio dėmesio iš japoniškų automobilių vairuotojų, kurie nepatingėjo atsikelti anksčiau ir atvykti net ir tolimesnių Lietuvos miestų. „Subaru Dyno Day“ sulaukė svečių ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Varėnos, Merkinės ar Panevėžio.

Subaru Dyno Day (6)

Į susitikimą atvykę „Subaru“ vairuotojai savo mylimų automobilių užvaryti ant galios matavimo stendo neskubėjo. Kaip ir bet kurios markės bendruomenė, taip ir „Subaru“ automobilių gerbėjai iš pradžių sulaukė visų bendraminčių ir tik tuomet užkūrė „DYNO“ stendą, kuris leido pamatuoti įvairių modelių variklių išvystomą galią.

Artėjant žiemai, nemaža dalis „Subaru“ automobilių savininkų, kurie įvairiais burtais užbūrę savo automobilių variklius panoro pasitikrinti kiek arklių dar liko, ar dar yra resursų variklio tobulinimui, ar jau laikas stengtis sugaudyti „pabėgusius arklius“.

Subaru Dyno Day (3)

Po galios matavimo vieni džiaugiasi rezultatais, o kiti jau suka galvas, ką reikės tobulinti automobilyje, kad būtų pateisinti lūkesčiai.

Šį renginį organizavo „Subaru Klubas“, kuris propaguoja saugų vairavimą ir „arklius“ paganyti visada siūlo ir kviečia klubo organizuojamuose renginiuose. „Atmink, kuo daugiau arklių po kapotu – tuo daugiau atsakomybės veži! “ – pasakojo Jolanta Iselionienė renginio organizatorė „Subaru Klubo“ prezidentė.

GALERIJA

Nuotraukų autorė – Jolanta Iselionienė

Back to top button