Naujienos

Subaru neketina sukurti naujos kartos BRZ

Subaru atrodo nėra labai patenkinta BRZ modelio pardavimais, todėl ateityje greičiausiai neišvysime naujos kartos modelio. Kadangi daugiausiai prie šio modelio kūrimo prisidėjo ne Subaru, bet Toyota specialistai, todėl nenuostabu, jog WRX STI kūrėjai neturi entuziazmo investuoti į modelį, kuris turi labai mažą pirkėjų ratą.

Dar viena priežastis, dėl kurios Subaru atsisakys naujos kartos BRZ – Toyota ir BMW bendradarbiavimas. Šiuo metu dviejų kompanijų specialistai intensyviai pluša ties keliais sportiškais modeliais, tame tarp ir naujos kartos GT86.

Pasak gabaus specialisto ir GT86 projekto vadovo Tetsuya Tada, naujos kartos GT86 greičiausiai turės ne tik paprastą vidaus degimo variklį, bet ir elektrinį motorą, kuris padėtų atitikti griežtus aplinkosaugos reikalavimus.

„Galbūt, pasižiūrėsim kaip bus toliau. Neesu tikras ar naujos kartos modelis bus kuriamas kartu su Subaru, nes jie nėra labai patenkinti rezultatais“, – pridūrė Toyota GT86 projekto vadovas Tetsuya Tada.

Tačiau visiems Subaru BRZ modelio gerbėjams turime gerą naujieną. Kitąmet pasirodys atnaujintas ir modernizuotas Subaru BRZ modelis, kuris turės patobulintą išmetimo sistemą, didesnio darbinio tūrio variklį ir atnaujintą interjerą. Tokie patys pasikeitimai laukia ir Toyota GT86.

Panašūs įrašai

Back to top button