Renginiai

„Sun City Auto Show“ parodos organizatoriai: „Džiaugiamės, jog po tokios pertraukos vėl surengėme tokį renginį“

Energijos nestokojantys Šiaulių BMW klubo nariai nuolatos yra matomi kitų klubų ar automobilistų bendruomenių surengtuose renginiuose. Būdami ne tik aktyviais dalyviais, bet ir žiūrovais, Šiaulių BMW klubo nariai siekia tokiu būdu parodyti paramą savo bičiuliams ir kolegoms, kurie, ko gero, patiria tokias pačias emocijas organizuojant bet kokį, automanams skirtą renginį.

Vienas iš Šiaulių BMW klubo narių, Deividas Bagdonavičius, pasibaigus savaitgalį vykusiai „Sun City Auto Show“ parodai tikina, jog dabar – nuotaikos kaip niekada geros.

„Džiaugiamės, jog po 2,5 metų pertraukos vėl surengėme tokį renginį“, – atskleidžia D.Bagdonavičius.

Pašnekovo teigimu, tokią didžiulę pertrauką reikėjo padaryti dėl pasaulinės pandemijos ir griežtų reikalavimų tokio pobūdžio renginiams, tačiau kaip sako pats Deividas, visa komanda stengėsi išlaukti kada vėl galės kibti į darbus ir surengti visiems automanams skirtą renginį.

(nuotr. Janulismedia)

Norėjo išbandyti kažką „naujo“

D.Bagdonavičius priduria, jog idėja surengti automobilių parodą Šiaulių „Akropolio“ požeminėje aikštelėje jo galvoje sklandė jau kurį laiką, tačiau iki šiol organizatorių komanda ir prekybos centro administracija nerasdavo visoms pusėms tinkamo sprendimo. Vis dėlto, 2022-ieji buvo lemtingi.

„Prekybos centro administracija mums pasiūlė realizuoti savo idėją ne požeminėje aikštelėje, o trečiame daugiaaukštės aikštelės aukšte“, – pasakoja Šiaulių BMW klubo narys.

Toks pasiūlymas ne tik pradžiugino, bet ir nustebino „Sun City Auto Show“ organizatorius, mat prekybos centro valdytojų paskirtas plotas buvo daugiau negu pakankamas, siekiant sutalpinti skirtingus, išpuoselėtus, retus ir tik ypatingomis progomis keliuose matomus automobilius.

D.Bagdonavičius taip pat priduria, jog sprendimas surengti parodą pasirinktoje vietoje kaip reikiant patenkino visos komandos lūkesčius: „Tai buvo visai kitokia vieta, visai kitoks vaibas, nei atviroje aikštelėje“.

(nuotr. Janulismedia)

Į renginį atvyko ne visi

Net ir ypatingumu kruopštumu pasižymintys renginių organizatoriai retkarčiais turi susidurti su netikėtais iššūkiais, kurių kontroliuoti tiesiog neįmanoma. Retkarčiais tai būna netikėtai subjuręs oras, nenoriai veikianti elektronika. Tuo tarpu „Sun City Auto Show“ organizatorių šeštadienio rytas prasidėjo nuo dalyvių žinučių gausos.

„Dalyvių žinutės mane pasiekė jau 6-ą valandą ryto. Vieni susidūrė su technikos gedimais, kiti – netikėtai susirgo. Visko pasitaiko, tačiau džiaugiuosi, jog renginio dieną galėjome išvysti daugiau negu puse atrinktų dalyvių“, – priduria D.Bagdonavičius.

D.Bagdonavičius apgailestauja, jog renginio dieną galutinę stotelę pasiekė ne visi, renginyje planavę dalyvauti svečiai, tačiau puikiai supranta, jog įvairūs netikėtumai gali pakišti koją bet kam. Nepaisant to, net ir 30-čia dalyvių sumažėjęs dalyvių parkas nesugadino šventinės nuotaikos.

(nuotr. Janulismedia)

Atrinko TOP20

Viena sudėtingiausių, bet tuo pačiu ir maloniausių procedūrų kiekviename renginyje – dalyvių parko vertinimas. Galimybė atidžiai apžiūrėti skirtingus požiūrius į automobilių tobulinimą turinčių automanų projektus yra neeilinė galimybė, kurią, pasak Šiaulių BMW klubo narių, turi didžiulę svarbą.

Vis dėlto, klubo nariai neslepia, jog užduotis atrinkti 20 labiausiai apdovanojimų vertų automobilių buvo be galo sudėtinga, mat buvo matyti kiek laiko ir pastangų dalyviai investavo į savo automobilius, dėl kurių ir buvo surengta „Sun City Auto Show“ paroda.

„Geriausiųjų rinkimai tikrai buvo sunkūs, nes parodoje buvo eksponuojama daug puikių automobilių“, – priduria jie. Vis dėlto, net ir turint ilgą favoritų sąrašą, komandos nariams reikėjo priimti sprendimus, kurie, galbūt, ne visuomet yra priimtini visiems.

(nuotr. Janulismedia)

Be komandos – kaip rankų

Kaip žinote patys, už kiekvieno automobilistams skirto renginio stovi ne vieno, bet kelių ar net dešimčių žmonių komanda, kuri siekia atsakingai pasiruošti artėjančiam renginiui ir užtikrinti, jog jo dalyviai ir svečiai nesijaustų it būtų atvykę chaotišką spektaklį.

Šnekučiuodamiesi su Šiaulių BMW klubo atstovu ne vieną kartą išgirdome komplimentus, kuriuos pašnekovas skyrė kolegoms ir bičiuliams, kurie stengėsi, jog „Sun City Auto Show“ praeitų kuo sklandžiau.

„Visi komandos nariai, net ir turėdami savo kasdieninius darbus ir asmeninį gyvenimą, skyrė labai daug savo brangaus laiko renginio organizavimui, idėjų generavimui. Kiekviena komandos nario pademonstruota iniciatyva ženkliai prisidėjo prie renginio įvykimo“, – priduria Šiaulių BMW klubo narys.

Vis dėlto, didžiausią padėką D.Bagdonavičius skirtų savo žmonai, kuri išreiškė didžiausią palaikymą jam ir kitiems komandos nariams, prisidėjusiems prie „Sun City Auto Show“ įvykimo.

Back to top button