ĮvairenybėsNaujienos

Surado apleistą automobilių kolekciją: joje – 200 skirtingų, retų ratuočių

Kiekviename pasaulio užkampyje galima rasti apleistų tvartų, automobilių pardavimo salonų ir sandėlių, kuriose slepiasi gausybė kultinių automobilių. O jeigu užsibrėšite gerokai ambicingesnį tikslą – netrukus keliausite link vietovės, kurioje stūkso dešimtmečius neliečiama automobilių kolekcija.

Šios savaitės atradimas turėtų palikti visus amerikietiškos klasikos gerbėjus be amo. „Youtube“ kanalo „Classic Car Rescue“ paskelbtame reportaže matyti tai, kas galėtų būti milijonų vertės automobilių kolekcija, kuri ištisus dešimtmečius rinko dulkes. Iš tiesų, vien dviejų šioje geležies jūroje esančių automobilių vertė gali viršyti 1 mln. eurų.

„Classic Car Rescue“ reportažas pradedamas nuo amerikietiškos klasikos – dviejų pirmos kartos „Chevrolet Camaro“ ir raudonos spalvos „Shelby Mustang“. Devynių minučių trukmės reportaže taip pat išvysite eilę kitų, skirtingų „Mustang“ automobilių, įskaitant ir labai retą, 1968 metų gamybos „Shelby GT500KR“ kabrioletą, kurių buvo pagaminta vos 518 vienetų. Ir tai tik ledkalnio viršūnė.

Vaizdo reportaže taip pat parodomi šeštame ir septintame dešimtmečiuose pagaminti modeliai. Tarp jų – nemaža trečiame ir ketvirtame dešimtmečiuose pagamintos mašinos, turinčios sedano ir kupė kėbulo tipus.

Kaip bebūtų keista, šioje kolekcijoje taip pat galima rasti keletą modernesnių automobilių. Vienas iš jų – G klasės „Mercedes-Benz“ visureigis ir „Dodge Dakota“ pikapas.

Šią kolekciją atradę benzingalviai sako, jog šioje kolekcijoje yra maždaug 200 skirtingų modelių.

Deja, vaizdo reportaže nepateikiama informacija apie šių automobilių istoriją, jų savininkus ar kur apskritai ši kolekcija yra. Paminima tik tai, jog čia kadaise buvo automobilių muziejus.

Panašūs įrašai

Back to top button