Įvairenybės

Surasti 148(!) laiko užmiršti „Citroën CX“ automobiliai

„Citroën“ markės automobiliai visuomet būdavo įdomūs dėl išskirtinio eksterjero dizaino, netradicinių sprendimų interjere ir technologijų bei inovacijų. Pastarieji du punktai anksčiau būdavo „Citroën“ markės sinonimai, nes prancūziškos markės inžinieriai visuomet ieškodavo būdų ir sprendimų, kurie leistų pagerinti masinei gamybai skirtus automobilius.

Per labai ilgą „Citroën“ markės egzistavimo laikotarpį, šis gamintojas sukūrė ne vieną modelį, kuris visuomet atrodydavo taip, lyg būtų atkeliavęs iš kito pasaulio. „Citroën SM“, „Traction Avant“, „DS“, „BX“, „C6“ ar „CX“ – vienas paskutinių „Citroën“ markės modelių, kuris puikiai demonstruodavo kaip turi atrodyti ir kaip turi važiuoti aukštos klasės automobilis iš Prancūzijos.

Būtent šių automobilių ferma buvo surasta Olandijoje, kurioje po devyniais užraktais buvo slepiami net 148 skirtingi „Citroën CX“ modeliai!

Citroën CX

Milžiniškoje pašiūrėje surasti automobiliai buvo pagaminti skirtingu laikotarpiu ir yra skirtingų kėbulo tipų bei komplektacijų. Šioje kuklioje kolekcijoje taip pat galima surasti ir pakankamai retai sutinkamų „Prestige“ modifikacijų, kurios nuo standartinių išsiskirdavo ilgesne ratų baze bei turtingesne komforto įranga.

Kaip ir buvo galime tikėtis, ne visi surasti automobiliai yra geros ar patenkinamos būklės. Vis dėlto, kuomet prancūziškos kolekcijos savininkai už vieną egzempliorių prašo vidutiniškai 1000 eurų, nejučiomis pradedi svarstyti apie naują restauracijos projektą.

Norintys įsigyti bent vieną egzempliorių iš šios kolekcijos, spauskite ant ŠIOS NUORODOS.

Back to top button