Naujienos

„Suzuki“ pademonstravo naujos kartos „Swift“

Sparčiai modelių gamą atnaujinantis automobilių gamintojas „Suzuki“, šiandien oficialiai pristatė ilgai lauktą naujos kartos „Swift“ hečbeką, kuris iš pradžių pasirodys „Suzuki“ gimtinėje, o vėliau ir kituose pasaulio kampeliuose. 

Bent jau gimtojoje Japonijoje, naujasis „Suzuki Swift“ bus parduodamas su trimis įrangos lygiais ir trimis skirtingais varikliais. Baziniai modeliai gaus 1,2 litro, keturių cilindrų benzininį variklį, šiek tiek brangesnės modifikacijos turės hibridinę jėgainę, o pati sportiškiausia „RSt“ versija turės 1,0 litro darbinio tūrio benzininį motorą su turbina.

Suzuki Swift (16)

 

Detalesnių techninių charakteristikų gamintojas nepaskelbė, tačiau žinoma, jog hibridinę jėgainę turintis modelis bus komplektuojamas su „CVT“ pavarų dėže, o pati sportiškiausia modelio versija bus komplektuojama su šešių laipsnių automatine pavarų dėže.

Reikėtų paminėti, jog naujasis modelis bus galės būti komplektuojamas su priekinių arba visų keturių varančiųjų ratų sistema.

Naujos kartos „Suzuki Swift“ bus komplektuojamas ne tik su naujais varikliais, bet ir bus komplektuojamas su naujomis technologijomis. Pavyzdžiui : automatine stabdymo sistema, adaptyvia greičio palaikymo kontrole.

Europos rinkai skirtas modelis bus pristatytas kitų metų kovą.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button