Naujienos

„Suzuki“ planuoja pristatyti elektrinę „Jimny“ visureigio versiją

Netolimoje ateityje japoniškų automobilių gamintoja „Suzuki“ pristatys net penkis elektromobilius, su kuriais gamintojas sieks įsitvirtinti senojo žemyno rinkoje.

„Suzuki“ skelbia, jog siekiant įgyvendinti ambicingą augimo strategiją, nuo 2024 metų pristatys penkis naujus elektromobilius. Vienas iš jų – neseniai pristatyto „Suzuki eVX“ koncepcinio modelio pagrindu sukurtas, maždaug „Suzuki S-Cross“ dydžio visureigis.

„Suzuki“ išplatintoje nuotraukoje, kurioje matyti ateityje pasirodysiantys elektromobiliai, bendrovės planuose yra ir kompaktiškas elektrinis visureigis, kuris savo dydžio ir siluetu yra labai artimas „Jimny“.

Suzuki automobilių prezentacija
Suzuki automobilių prezentacija

Dabar gaminamame modelyje „Suzuki Jimny“ turi silpnutį benzininį variklį, tačiau gerokai našesnė elektrinė pavara turėtų kaip reikiant pakeisti „Jimny“ dinamines ir pravažumo savybes.

„Suzuki“ planuoja taip yra du didesni elektriniai visureigiai, kurie galėtų konkuruoti su „Opel Mokka“ ir „Kia Niro“.

Japonų gamintoja prognozuoja, kad 80% Europoje parduodamų automobilių bus elektromobiliai, o likusią dalį užims hibridiniai automobiliai.

Verta pažymėti, jog „Suzuki“ neketina 100% pasikliauti tik elektromobiliais. Kitose rinkose gamintojas sieks siūlyti mažiau taršius vidaus degimo variklius. Pavyzdžiui, Indijoje „Suzuki“ automobiliai ilgainiui bus varomi alternatyviais degalais.

Back to top button