Naujienos

Šviesa tunelio gale: „Tesla“ pagamino pirmąjį serijinį „Cybertruck“ pikapą

Praėjus daugiau nei 3 metams po to, kai Elonas Muskas pristatė šurmulį sukėlusią „Tesla Cybertruck“ koncepciją, „Tesla“ išplatino nuotrauką ir pareiškimą, jog bendrovė pagamino pirmąjį, serijinei gamybai paruoštą pikapo egzempliorių.

„Tesla Cybertruck“ pirmą kartą buvo parodytas 2019 m. lapkričio mėn. įvykusiame „Tesla“ renginyje. Tuomet automobilis publiką sužavėjo savo kampuotu dizainu bei lėkštu pristatymu, kuriame smūgiams atsparus langas, visgi, nėra jiems atsparus.

Elonas Muskas ne vieną kartą teigė, jog „Cybertruck“ serijinė gamyba prasidės maždaug 2021 m. tačiau „Cybertruck“ pasirodymas rinkoje buvo atidėtas ne vieną kartą. Vis dėlto, panašu, jog keletą metų trukęs laukimas artėja link pabaigos.

Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck

Nors „Tesla“ sugebėjo „Cybertruck“ pikapą paruošti serijinei gamybai, iki šiol automobilio techninės charakteristikos yra nežinomos.

Anksčiau buvo kalbama apie galimas tris „Cybertruck“ versijos. Pirmoji versija turėtų galinių varančiųjų ratų pavarą ir kainuotų maždaug 40 tūkst. JAV dolerių.

„Tesla“ taip pat planavo pagaminti „Cybertruck“ su keturių varančiųjų ratų pavara bei baterijos talpa, kuri leistų su pilna įkrova nuvažiuoti iki 480 kilometrų. O štai pati brangiausia modelio versija turėtų nuvažiuojamą atstumą padidinti iki net 800 kilometrų.

Elektrinis Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck

Kuomet „Tesla“ pristatė savo elektrinį pikapą, naujų automobilių rinkoje nebuvo nieko panašaus, tačiau dabar „Cybertruck“ turės įveikti eilę konkurentų.

„Rivian“ savo pikapą pradėjo gaminti 2021 metais, „Ford“ – 2022-aisiais. Netrukus į elektrinių pikapų segmentą įžengs „Chevrolet“ ir Ram“.

Panašūs įrašai

Back to top button