„Syrena Meluzyna R“ : Naujas lenktyninis bolidas iš Lenkijos

„Syrena“ – susipažinkite su nauju automobilių gamintoju iš kaimyninės Lenkijos. Prieš keletą metų pradėtas projektas iš pradžių atrodęs kaip fantazija pagaliau įgavo apčiuopiamą pavidalą, kurį kiekvienas panorėjęs galės išbandyti jau kitų metų pavasarį.

Kadangi „Syrena“ yra pakankamai mažytė kompanija, ne vienerius metus lenkai gamindavo ir tobulindavo automobilius pagal užsakymą. Iš pradžių „Syrena“ ruošdavo automobilius autosporto varžyboms, vėliau didžiausias dėmesys buvo skiriamas pasiturinčių klientų norų įgyvendinimui. Dabar atėjo trečias etapas – savadarbio automobilio kūrimas.

Syrena (2)

„Syrena Meluzyna R“ nėra panašus ne į vieną savo konkurentą. Nors lenkai bando orientuotis į „Lotus Elise“ ir „Porsche Cayman“ klientus, tačiau naujasis jų kūrinys yra ne tik mažesnis, bet ir lengvesnis.

„Meluzyna R“ yra beveik tokių pačių išmatavimų kaip ir „Volkswagen Beetle“. Skirtumas tik tas, jog lenkiškas modelis sveria vos 1100 kilogramų ir turi keturių varančiųjų pavarų dėžę, mechaninę pavarų dėžę bei variklį iš „Mitsubishi Lancer EVO X“.

Syrena (5)

400 arklio galių išvystantis 2.0 litrų ir keturių cilindrų benzininis agregatas su turbina leidžia lenkiškam bolidui iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 3.8 sekundės. Maksimalus greitis – nežinomas, tačiau kai automobilis sveria vos 1100 kilogramų, galite tikėtis superautomobiliams prilygstančių charakteristikų.

Syrena (4)

„Syrena“ kompanijos atstovai tikina, jog bendro naudojimo keliams skirtas modelis pasirodys ne anksčiau kaip 2016 metų pavasarį. Bazinis modelis bus komplektuojamas su 1.5 litro benzininiu varikliu ir kainuos vos nuo 8250 eurų.

Ateityje turėtų pasirodyti ir „Meluzyna R“ su 400 arklio galių išspaudžiančiu „EVO X“ motoru.

Panašūs įrašai

Back to top button