Renginiai

„Taikos dragų“ sezono uždaryme – fejerverkai ir automobilių entuziastų padėkos

Sekmadienis – pati ramiausia savaitės diena. Didžioji dauguma sekmadienį stengiasi praleisti ramiau, nebent esate studentas. Tačiau praėjęs sekmadienis nebuvo tik dar vienas sekmadienis. Paskutinį spalio sekmadienį, „Nemuno žiede“, buvo surengtas labai sėkmingų „Taikos dragai“ varžybų sezono uždarymas.

Paskutinį kartą šiais metais į „Taikos dragų“ varžybas pakviesti automobilių entuziastai nepraleido progos sekmadienį praleisti turiningai, bendraminčių. Kas gali būti geriau už variklių gaudesį ir svylančių padangų kvapą sekmadienio popietę, ar ne?

12195044_1666665443617166_4859154812487149438_o

Kadangi tai buvo sėkmingo pirmojo sezono uždarymo renginys, greičio ir pramogų ištroškę automanai į „Nemuno žiedą“ buvo įleidžiami ne nuo vėlaus vakaro, o nuo vidurdienio. Laikrodžio rodyklei pasiekus 12.00 valandą, vartai į vienintelę lenktynių trasą Lietuvoje atsidarė visiems norintiems.

Tradiciškai, po didžiulę „Nemuno žiedo“ stovėjimo aikštelę išsibarstė įvairiausio plauko automobiliai, kurie į „Taikos dragus“ atvyko palenktyniauti, pažiūrėti ką vairuoja bendraminčiai, o ir atėjus tam tikram momentui – išvažiuoti į „Nemuno žiedo“ tiesiąją ir parodyti kaip reikia galinių varančiųjų ratų pagalba sukelti didžiulį dūmų kamuolį.

12188061_1666665316950512_249091129173330701_o

Kas be ko, nereikėtų užmiršti ir „Show Off“ – išskirtinių automobilių parodos. Kaip tik ką į mokyklą atėję pirmokai išrikiuoti automobiliai patraukdavo kiekvieno „Taikos dragų“ varžybų dalyvio ir žiūrovo dėmesį. Vis dėlto, pats ryškiausias „Show Off“ parodos dalyvis buvo ne milžinišką tarpinį suslėgto oro aušintuvą dėvinti „Audi“ ar plačius pečius turintis „BMW“, o pakankamai kuklus, tačiau iš tolo pastebimas – „Citroen 2CV“.

Prancūzijos tautos automobilis, gamyboje išlikęs net keletą dešimtmečių, turi nemažą gerbėjų ratą ne tik gimtinėje, bet ir visoje Europoje. Tad išvysti tokį mielą automobilį „Taikos draguose“ – labai malonus siurprizas.

Buvo (2)

Taigi, labai greitai išdygusios ir užaugusius „Taikos dragų“ varžybos tik dar kartą įrodė, jog mūsų šalyje trūksta mėgėjiškų varžybų, kuriose galėtų dalyvauti ne tik profesionalai, bet ir paprasti žmonės, kuriems paprastas akceleratoriaus pedalas suteikia didesnį malonumą nei seksas.

Tad turėdami proga, padėkokime „Taikos dragų“ organizatoriams ir tikimės, jog kitų metų sezonas bus dar stipresnis, energingesnis ir beprotiškesnis.

GALERIJA

Nuotraukų autorius – KristisBal

Back to top button