Naujienos

Taupus malonumas: naujas „Opel Corsa” dabar su LPG

Pristatomas švaruolis „Corsa” šeimos narys – ekologiškas, galingas ir ekonomiškas naujasis „Opel Corsa” su 1,4 l LPG „ecoFLEX” varikliu, išvystančiu 66 kW/90 AG – dviejų degalų rūšių naudojimo galimybės, tiesiai iš gamyklos.

Naujausias „Corsa“ šeimos narys skirtas taupiems klientams ir yra puikus pasirinkimas mažų automobilių segmente, nes LPG naudojantys vairuotojai išlošia net du kartus: pirma – kaina degalams sumažėja net 50 proc., antra – naujas „Corsa 1,4 LPG ecoFLEX” pradinė siūloma kaina yra labai patraukli. Trijų durų modelis galimas nuo 12100 eurų, o penkių durų kainuos nuo 12403 eurų.

„Corsa“ LPG ne tik ekonomiškas, bet ir ekologiškas, nes suskystintos dujos, sudarytos iš propano ir butano mišinio, kuriuo ir varomas keturių cilindrų variklis, pasižymi ekologišku, švariu degimu. Naujasis „Corsa” sunaudoja vos 6,9 l/100 km šių degalų važiuojant mišriu ciklu, o anglies dvideginio tarša neviršija 113 g/km – tai yra 13 proc. mažiau nei važiuojant benzinu. Azoto oksido tarša mažesnė net 80 proc.

Opel-Corsa-LPG-295177

„Su 1,3 l CDTI, kuris sunaudoja tik 3,1 l dyzelio ir visai nauju 1,4 l LPG „ecoFLEX“, galime džiaugtis, jog turime du „eko-angelus“ „Corsa“ asortimente. Šie du variantai parodo, kad mums tikrai rūpi maža anglies dvideginio tarša ir efektyvus energijos vartojimas visuose mūsų modeliuose,“ – sako Peteris Christianas Kuspertas (Peter Christian Küspert), „Opel Group” prekybos ir techninės priežiūros vice prezidentas.  „Šie modeliai patrauklūs ne tik taupiems klientams, nes su jais siūloma daugybė funkcijų, tokių kaip erdvumas, komfortas, modernus įrenginių prijungimas ir vairuotojo pagalbinės sistemos, kas mažų automobilių segmente nėra įprasta“.

Dviejų degalų rūšių naudojimo galimybės: ilga nuvažiuota distancija, maža sąskaita degalams ir nedidelė tarša

„Opel Corsa 1,4 LPG” išvysto 66 kW/90 AG, nesvarbu ar naudojamos dujos, ar benzinas. Šį variantą galima rinktis su penkių laipsnių mechanine pavarų dėže. Važiuojant naudojant dujas, degalų sąnaudos siekia tik 6,9 l/100 km, o anglies dvideginio tarša – 113 g/km, o tai yra 13 proc. mažesnė tarša, nei važiuojant benzinu. Sąnaudos degalams sumažėja net 50 proc., lyginant važiavimą benzinu. Sutaupyti padeda ir LPG nustatytos mokesčių lengvatos, numatytos iki 2018 m., be to ateityje numatoma ir daugiau mokesčių lengvatų alternatyviems degalams ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje.

Opel-Corsa-294998

Kita nauda naują „Corsa LPG” modelį turintiems  klientams – galimybė naudoti dviejų rūšių degalus. Vairuotojas gali rinktis dujas ar benziną tiesiog mygtuko paspaudimu. Naujas valdymo modulis užtikrina dar efektyvesnį degalų perjungimą iš vienos rūšies į kitą. Naudojant dviejų rūšių degalus, nuvažiuojamas atstumas pailgėja iki 1200 km be jokio sustojimo degalinėse. Kiek galima nuvažiuoti su dujomis ar benzinu, automobilio kompiuteris rodo atskirai, kaip ir skirtingų degalų sąnaudas. Šiandien, Vokietijoje galima rasti daugiau nei 7000 LPG degalinių, o visoje Europoje net 35 000.

Sutaupantis erdvės bei saugus: LPG kiekvienai dienai

LPG bakas įmontuotas atsarginio rato vietoje, bagažinėje, todėl bagažo erdvė nesumažėja, o pats bakas apsaugotas nuo galimo smūgio. Tad „Opel Corsa LPG“ siūlo vietą penkiems keleiviams ir 1120 l vietos jų bagažui, erdvė išlieka tokia pat, kaip ir kitose „Corsa“ modeliuose. Naujas „Corsa“ taip pat turi visas moderniausias vairuotojo pagalbines sistemas, tokias kaip vairo stiprintuvo sistemos miesto režimas (standartinė įranga), papildomai užsakomas šildomas vairas ir automobilio pagalbinė statymo sistema, „Opel“ apdovanojimų pelniusi „IntelliLink” informacijos ir pramogų sistema su 7 colių lietimui jautriu ekranu.

Opel-Corsa-294997

Dyzelinis ekologiškas dvynys: „Corsa 1,3 CDTI ecoFLEX” tarša tik 82 g/km CO2

Naujasis „Corsa 1,4 LPG” ne vienintelis „Opel” mažo dydžio automobilis, pasižymintis gamtai draugišku važiavimu. Tie, kas nori važiuoti taupiai ir patogiai su įprastais degalais, „Opel“ siūlo naują ekologijos čempioną – „Corsa 1,3 CDTI ecoFLEX”, turintį „Easytronic 3.0” transmisiją. Dyzelinis variantas išvystantis 70 kW/95 AG, važiuojant mišriu ciklu sunaudoja tik 3,1 l/100 km. Su „Start/Stop” įranga, stabdžių energijos rekuperacijos sistema bei papildomai montuojamomis mažo pasipriešinimo riedėjimui padangomis, trijų durų modelio anglies dvideginio tarša neviršija 82 g/km. „Corsa 1,3 CDTI ecoFLEX” šiuo metu tapo vienu ekonomiškiausiu „Opel” modeliu rinkoje.

Penkių laipsnių „Easytronic 3.0” pavarų dėžė sujungia mechaninės transmisijos efektyvumą ir automatinės patogumą. Ši transmisija automatiškai parenka tinkamą pavarą, kad būtų sunaudota kuo mažiau degalų, tačiau pavarų dėžė sukonstruota mechaninės transmisijos pagrindu ir optimizuota veikti drauge su mažo darbinio tūrio varikliu. Vairuotojas „Easytronic 3.0” pavaras gali perjungti ir mechaniniu būdu, pastumiant pavarų svirtį. „Corsa 1,3 CDTI ecoFLEX” išvystantis 70 kW/95 AG ir su penkių laipsnių „Easytronic 3.0” transmisija, kainuos nuo 14419 eurų.

Panašūs įrašai

Back to top button