Naujienos

„Tesla“ galiausiai pradės serijinę „Cybertruck“ gamybą

2019-aisiais pirmą kartą visuomenei pristatytas „Tesla Cybertruck“ pikapas, po ilgiausių atidėliojimų, galiausiai pasieks serijinę gamybą. Eilę kartų atidėta „Cybertruck“ gamyba prasidės jau netrukus – lapkričio mėnesį.

Elektromobilių bendrovei paskelbus trečiojo ketvirčio finansinius rezultatus, ataskaitoje taip pat buvo pridėta informacija, jog „Tesla“ jau dabar atlieka „Cybertruck“ serijinės gamybos bandymus, tokiu būdu siekiant užkirsti kelią įvairiausioms spragoms ir klaidoms.

„Tesla“ ataskaitoje taip pat atskleidžiama, jog „Cybertruck“ automobilių pristatymas pirmiesiems klientams įvyks jau lapkričio mėnesį, o vėliau pati „Tesla“ patvirtino, jog „Cybertruck“ gamyba prasidės jau lapkričio 30-ą dieną.

Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck

JAV įsikūrusi įmonė yra įsitikinusi, jog „Cybertruck“ sulauks visuotinio pripažinimo ir komercinės sėkmės. Bendrovės ataskaitoje teigiama, jog „Cybertruck“ gamybos metiniai pajėgumai gali siekti iki 125 tūkst. vienetų.

Iš pradžių „Cybertruck“ masinė gamyba vyks ne pilnu pajėgumu, mat „Tesla“ inžinieriai neturėjo pakankamai laiko iki galo optimizuoti konvejerio linijos. Vis dėlto, visus reikalingus patobulinimus atlikę inžinieriai žalią šviesą pilnu pajėgumu veikiančiai gamybai uždegti 2024 m.

Elektrinis Tesla Cybertruck
Tesla Cybertruck

Po truputėlį blėstantį „Cybertruck“ žavesį, regis, pripažįsta ir pats Elonas Muskas. Jis pristatydamas bendrovės finansinius rezultatus pridūrė: „Noriu sušvelninti visų lūkesčius dėl „Cybertruck“. Tai puikus produktas, tačiau finansiniu požiūriu mums prireiks metų ar 18 mėnesių, kol jis taps pelningu“.

Šiuo metu tikslios „Cybertruck“ specifikacijos ir kainos nėra žinomos, tačiau šiandien tai yra mažiausias bendrovės rūpestis. „Tesla“ duomenimis, bendrovė sulaukė daugiau nei 1 mln. išankstinių „Cybertruck“ užsakymų, tačiau kiek iš jų virs realiais pardavimais, vėlgi, nėra aišku.

Panašūs įrašai

Back to top button