ĮvairenybėsNaujienos

„Tesla“ savininkui buvo pateikta 20 tūkst. eurų remonto sąskaita už lietaus padarytą žalą

Milžinišką sumą už savo svajonių „Tesla“ elektromobilį sumokėjusi pora šiandien to gailisi. Kaip praneša „Edinburgh Live“, Škotijoje gyvenanti pora sulaukė net 20 tūkst. eurų siekiančios remonto sąskaitos už baterijos remontą.

Savo istoriją „Edinburgh Live“ žurnalistams pasakojusi pora teigė, jog nemalonumai prasidėjo eilinį vakarą. Pora nusprendė nuvykti į miestą pavakarieniauti, tačiau tą patį vakarą prie savo naujutėlės „Tesla“ sugrįžusi pora labai greitai suprato, jog jų vakaronė dar tik prasideda. Dėl neaiškių priežasčių „Tesla“ tiesiog nustojo veikti.

Susisiekę su „Tesla“ klientų aptarnavimo centru ir po kelių erzinančiai ilgų pokalbių su aptarnavimo specialistais, pora buvo priversta laukti penkias valandas, kol jų automobilis buvo pagaliau nugabentas į „Tesla“ autorizuotas dirbtuves.

Tesla Model Y
Tesla Model Y

Deja, didžiausias sukrėtimas įvyko po kelių dienų, kai jiems paskambino „Tesla“ klientų aptarnavimo specialistas ir pranešė kiek kainuos elektromobilio baterijos keitimas. Automobilio savininkams buvo pasakyta, jog baterija buvo apgadinta „dėl vandens patekimo į bateriją“.

Didžiausia problema buvo ta, jog baterijai turėjusi galioti 8 metų garantija šioje situacijoje buvo nepritaikyta, todėl automobilio savininkai už šio gedimo pašalinimą turės sumokėti 17 500 svarų sterlingų arba 20 173 eurus.

Tesla Model Y
Tesla Model Y

„Nuoširdžiai negaliu patikėti, kad taip atsitiko“, – leidiniui sakė „Tesla“ savininkas. „Kai pirmą kartą sulaukiau skambučio, maniau, kad gausime sąskaitą, kurios dydis sieks 500 ar 1000 svarų sterlingų, tačiau kai jie pasakė, jog mums reikės sumokėti daugiau nei 17 tūkst. svarų – aš netekau amo“, – pridūrė jis.

Kuomet pora pradėjo domėtis serviso meistrų išvadomis, „Tesla“ aptarnavimo specialistas jiems pasakė, jog gedimas atsirado dėl to, nes baterija buvo praktiškai panardinta į vandenį.

„Jis mums sakė, kad vanduo į bateriją galėjo patekti dėl to, jog tuomet Škotijoje buvo labai prasti orai. Pasak jų, tai buvo didžiausia problema“, – pasakojimą tęsė „Tesla“ savininkas.

„Mano vairavimo patirtis siekia 30 metų ir ši „Tesla“ buvo mano pirmasis aukštesnės klasės automobilį, o štai ką jis daro, kai Edinburgo keliuose pasitaiko šlapdriba ar kelios balos“, – piktinosi vyriškis.

Panašūs įrašai

Back to top button