Naujienos

„Tesla“ turi rimtų problemų Kinijoje: nevaldomas automobilis vėl pražudė jame buvusį keleivį

Elektromobilių gamintoja „Tesla“ kasdien susiduria su įvairiausiais iššūkiais, tačiau pastarieji įvykiai Kinijoje turėtų kelti nerimą net ir labai savimi pasitikinčiam Elonui Muskui.

„Tesla“ savo gimtojoje šalyje turi užtektinai bėdų dėl „Autopilot“ sistemos, dėl kurios kaltės įvyko dešimtys nelaimingų atsitikimų. Dabar, „Tesla“ turi rimtų problemų Kinijoje, kurioje į avarijas patenka dideliu greičiu lekiantys „Tesla“ automobiliai.

Šį kartą apsaugos kamerų filmuotoje medžiagoje matyti, kad „Tesla“ važiuoja ypatingai dideliu greičiu. Važiuodama per tiltą, „Tesla“ netgi pašoka,. Tuomet automobilis vos išvengia susidūrimo su dviratininku, sankryžoje praneria pro keletą automobilių, kol galiausiai įvažiuoja į siaurą gatvelę, kurioje susiduria su autobusu.

Keleivė susidūrimo neišgyveno, vairuotojas kritinės būklės buvo nuvežtas į ligoninę ir šiuo metu yra komoje.

Tai nėra pirmas kartas, kai dideliu greičiu lėkę „Tesla“ automobiliai patenka į nelaimingus atsitikimus. Štai, lapkričio mėnesį Kinijos Guangdongo provincijos, Čaodžou mieste, elektrinė „Tesla“ taip pat staiga pradėjo greitėti.

Automobilio vairuotojui nepavykus suvaldyti elektrinės „Tesla“, vairuotojas kliudė kelias transporto priemones. Šio įvykio metu žuvo du žmonės, o trečias buvo sunkiai sužeistas.

Back to top button