Sportas

„Time Attack“ varžyboms paruoštas „Nissan S15“

„Nissan Silvia“ yra vienas populiariausių automobilių tarp automanų, kurie turi silpnybę driftingui ir viskam kas susiję su driftu. Skirtinguose pasaulio kampeliuose išvystumėte bent vieną drifto varžyboms paruoštą „Nissan Silvia“ su gausiai modifikuotu „SR20DET“ ar „RB26DETT“ varikliu. 

Nors „Nissan Silvia“ yra puikus pasirinkimas tiems kas nori tapti šoninio slydimo čempionu, tačiau šis japoniškas automobilis yra tinkamas ir žiedinėms lenktynėms, o tiksliau – „Time Attack“ tipo varžyboms, kuriose nugalėtoju skelbiamas tas, kuris sugeba užfiksuoti greičiausią lenktynių trasos įveikimo ratą.

Automobilių konstruktoriai turėdami visišką laisvę gali net ir kukliausią standartinį modelį paversti žiedinių lenktynių žvėrimi. Tad pabandykite įsivaizduoti ką gali automobilių instruktoriai, kai į jų garažą atkeliauja daugybę potencialo turinti „Nissan Silvia“. Milžiniški, didžiulę prispaudžiamąją jėgą turintys spoileriai, plati ratų provėža, itin lengvas kėbulas, 500 ar 700 arklio galių išvystantis motoras ir talentingas vairuotojas, kuris sugeba maksimaliai išnaudoti atliktus pakeitimus.

Gražus vaizdelis.

VIDEO

Back to top button