DakarRalisSportas

Tomas Jančys: „Laukiame rytojaus vakaro, nes galėsime išsimiegoti“

7-oji Dakaro ralio diena buvo ne tokia, kokios tikėjosi dalyviai, dar vakar, dėl vėl sustiprėjusių liūčių, organizatoriai buvo priversti keisti planus, pasikeitė ne tik Dakaro stovyklos vieta, automobilių startavimo laikas, bet ir greičio ruožo konceptas – ekipažams pristatyta pusmaratonio tema. Dėl tų pačių oro sąlygų šiandien greičio ruožai buvo atšaukti motociklams ir keturračiams.

Tomo Jančio ir Irmanto Bražiūno ekipažas
Tomo Jančio ir Irmanto Bražiūno ekipažas

„Koks etapas? Koks etapas? Pusė Dakaro jau praėjo, dienas skaičiuojant…Tai galvoju – visai ir neblogai. Labai jau laukiam rytdienos vakaro, tada galėsime truputi sustoti nuo bėgimo ir išsimiegoti. Šiandien ką mačiau linksmo, tai mieganti Irmantą, visa kelią pramiegojo“ – pavargęs, bet su šypsena kalbėjo Tomas Jančys.

Pakeliui į maratono stovyklavietę, mechanikai savo komandų laukė serviso zonoje. Lenktynininkai prieš uždarą ir tik dalyviams skirtą stovyklavietę, turėjo galimybę atiduoti techniką tvarkymui, tam buvo skirta vos dvi valandos, tikriausiai būtent dėl to rezultatų lentelėje matėsi ženklus, komandų kovojančių dėl rezultatų, saugumas.

Tomo Jančio ir Irmanto Bražiūno ekipažas
Tomo Jančio ir Irmanto Bražiūno ekipažas

„Mes saugojom ir tausojom techniką, kad kuo mažiau darbo būtų, žinome, kad laikas ribotas, manau ne mes vieni taip darėme“ – užbaigė T.Jančys, „Mediafon“ vairuotojas.

Rytoj Dakaro dalyvių laukia 824 km, iš jų 346 km greičio ruožas. Trasa susidės iš smėlio, kopų ir kietos žemės. Po 8-osios dienos lenktynininkai galės atsikvėpti – jie grįš į Rijade esančią stovyklavietę, pasimėgauti poilsio diena. „Mediafon“ ekipažas septintame greičio ruože stojo į 24 poziciją, o bendroje T4 klasės įskaitoje rikiuojasi 22 vietoje.

Back to top button