• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kvalifikacijoje „Pole“ poziciją iškovojęs „Toyota“ komandos ekipažas neturėjo sau lygių ir lenktynių metu. Sebastieno Buemi ir Anthony Davidsono duetas per 6 valandas įveikė 236 ratus.
Antroje vietoje liko kitas „Toyota“ komandos ekipažas, kurį sudarė Kazuki Nakajima, Stephane'as Sarrazinas ir Alex'as Wurzas. Jie nuo lyderių atsiliko 25 sekundėmis.
Paskutinę vietą ant podiumo laimėjo Markas Webberis, Timo Bernhardas ir Brendonas Hartley. „Porsche 919“ valdę lenktynininkai nuo lyderių atsiliko vienu ratu.
Daugybę apdovanojimų ilgųjų nuotolių čempionate iškovojusi „Audi“ komanda turėjo pasitenkinti 5 ir 6 vietomis.
Vairuotojų įskaitoje į priekį įsiveržė Sebastienas Buemi ir Anthony Davidsonas. Jie šiuo metu turi 122 taškus.