„Toyota“ pristatė Dakaro raliui paruoštą naujos kartos „Hilux Evo“

Vienas didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje – „Toyota“, artėjančiame 2017 metų Dakaro ralyje pristatys naujutėlį bolidą su kuriuo sudėtingus greičio ruožus šturmuos pajėgiausios privačios komandos.

Japoniškų automobilių gamintojas pristatė ilgai lauktą naujos kartos „Toyota Hilux Evo“ bolidą, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant „Toyota South Africa Motors“ padalinio ir „Toyota Gazoo Racing“ divizijos specialistams.

2017 metų Dakaro raliui paruoštas automobilis nusprendė žengti „Peugeot Sport“ komandos pėdomis ir „Hilux“ pikapą aprūpinti ne keturių, bet tik galinių varančiųjų ratų pavara. Šis sprendimas inžinieriams leido sumažinti automobilio svorį, pakeisti „Hilux“ pikapo struktūrą, variklio montavimo vietą. Be to, naujasis bolidas varžysis kitoje automobilių klasėje.

Toyota Hilux Evo (2)

Nors naujasis automobilis į sudėtingus greičio ruožus galėtų išvažiuoti nors ir rytoj, tačiau „Toyota Hilux Evo“ laukia oficialaus patvirtinimo iš tarptautinės automobilių sporto federacijos.

Palyginus su senuoju „Hilux“ pikapu, naujasis sveria net 615 kilogramų mažiau.

Taip pat reikėtų paminėti ir tai, jog „Toyota“ sprendimas atsisakyti visų keturių varančiųjų ratų pavaros ir perlipti į kitą bolidų klasę, japoniškas visureigis galės naudoti platesnį 38 milimetrų restriktorių.

Automobilis bus komplektuojamas su atmosferiniu 8 cilindrų benzininiu varikliu.

Panašūs įrašai

Back to top button