Reklama
Renginiai

Tradicijų neverta laužyti: Ne pirmos jaunystės „Opel“ automobilių savininkai rinksis į susitikimą

Lietuvoje kiekvienais metais įvyksta dešimtys skirtingų, benzingalviams skirtų renginių, kuriuose pagrindinė tema būna ne bet kas, o automanų vairuojami automobiliai.

Nors dauguma renginių, skirtų automobilistams, siekia sudominti įvairių markių gerbėjus, tačiau rugsėjo 10-ą dieną įvyksiantis susibūrimas bus skirtas išskirtinai „Opel Retro Lithuania“ bendruomenės nariams bei „Opel“ automobiliams prijaučiantiems automanams.

„Opel Retro Lithuania“ bendruomenės susitikime – kelios dešimtys senų „Opel“ markės automobilių

(nuotr. Ieva Klenauskaitė)

Keliasi iš Vilniaus į Klaipėdą

Prieš keletą metų gimusi iniciatyva, suburti senesnių „Opel“ vairuotojus į vieną vietą, sulaukė ne tik didžiulio susidomėjimo, bet ir palaikymo. Kelios dešimtys aktyviausių „Opel“ savininkų susirinko į pirmąjį susitikimą, kuris paklojo pamatą visai „Opel Retro Lithuania“ bendruomenės veiklai.

Pirmąją iniciatyvą parodęs ir iki šiol visus „Opelistų“ susitikimus organizuojantis Vytautas Butkus šiemet priėmė sprendimą, jog ne pirmos jaunystės „Opel“ automobilius turėtų išvysti Klaipėdos miesto gyventojai.

„Opel Retro Lithuania“ bendruomenės susitikime – kelios dešimtys senų „Opel“ markės automobilių

(nuotr. Ieva Klenauskaitė)

„Porą kartų mūsų susitikimas vyko Vilniuje, vien dėl didesnės „Opel“ savininkų koncentracijos, tačiau šiais metais „Opel Retro“ susitikimas vyks Klaipėdoje“, – sako V.Butkus.

Kadangi „Opel Retro“ bendruomenė nuo pat pirmojo susitikimo jaučią didžiulį oficialaus „Opel“ atstovo palaikymą, rugsėjį įvyksiantis susitikimas vyks ne bet kur, o Klaipėdoje įsikūrusio „Opel“ markės atstovo „ARMI Servisas“ teritorijoje.

„Opel Retro Lithuania“ bendruomenės susitikime – kelios dešimtys senų „Opel“ markės automobilių

(nuotr. Ieva Klenauskaitė)

Tikisi išvysti naujų veidų

Vilnius visuomet buvo tas miestas, kuriame galima tikėtis sulaukti didžiausio automobilistų kiekio. Tai tik patvirtina pastarųjų metų „Opel Retro“ susitikimų pavyzdžiai, kuomet dalyvių skaičius visuomet svyruodavo tarp 40-60 dalyvių.

Vis dėlto, priėmus sprendimą susitikimą perkelti į Klaipėdą, V.Butkus viliasi, jog jiems pavyks pritraukti naujų, dar nematytų veidų, kurie savo garažuose slepia ne pirmos jaunystės „Opel“ markės automobilį.

V.Butkus taip pat džiaugiasi, jog paskelbus pirmąją žinią, jog „Opel Retro“ susitikimas įvyks Klaipėdoje, organizatorius iškart sulaukė patvirtinimo, jog į uostamiestį atvyks nemažas „Opel Ascona“ ir „Opel Manta“ savininkų būrys iš kaimyninės Latvijos.

Vilniuje įvykęs Opel susitikimas

(nuotr. Ieva Klenauskaitė)

Kas gali dalyvauti „Opel Retro“ susitikime?

Bendruomenės pavadinimas sufleruoja, jog tradicija tapusiame susitikime gali dalyvauti tik seni „Opel“ automobiliai. Vis dėlto, ko gero daugelis norėtų sulaukti atsakymo į klausimą – Ant kiek seni?

Susitikimo organizatorius V.Butkus sako, jog pagrindinis ribojimas yra automobilio gamybos metai.

„Į susitikimą norime pakviesti iki 1994 metų pradėtus gaminti Opel modelių savininkus“, – pabrėžia V.Butkus.

Vis dėlto, „Opel Retro“ susitikimo organizatorius priduria, jog susitikime taip pat laukiami „Opel Omega B“ ir kitų, retesnių, bet modernesnių „Opel“ automobilių savininkai. Pavyzdžiui, „Opel Astra OPC“ ar „Opel Speedster“.

  • Savo „Opel“ automobilių nuotraukas reikia siųsti el.paštu;
  • Laikas: 2022 m. rugsėjo 10 diena, šeštadienis. 12.00 val.
  • Vieta: Klaipėda, Opel centras, UAB Armi servisas, Šilutės pl. 5b

Rodyti daugiau
Back to top button