Ženevos automobilių paroda

Trijų markių stendai vienu šūviu

Po truputėlį artėjame link mūsų Ženevos automobilių parodos apžvalgos finišo. Kadangi nuo pat pradžių planavome stengtis šią parodą apžvelgti kuo išsamiau ir jums parodyti ne tik premjeras, bet ir kitus modelius.

Neaušinkime burnos ir pradėkime nuo …. pusiau europietiškos automobilių markės – „Kia“.

„Kia“

Bene įdomiausia premjera šios markės stende buvo „Cee’d GT“. Kol kas sportiškiausia ir galingiausia „Cee’d“ modelio modifikacija. 1,6 litro benzininiu agregatu ir 200 arklio galių aprūpintas automobilis bus ne toks galingas ir greitas, kaip konkurentai, tačiau turėtų užtekti kasdieninėms reikmėms. Kitas modelio koziris bus kaina, kuri kaip visada įgels europietiškiems ir japoniškiems modeliams.

Ši sportiška modifikacija bus siūloma trejų ir penkerių durų kėbulu.

„Carens“

Antroji premjera „Kia“ stende buvo „Carens“ vienatūris. Kurdami naująjį modelį, „Kia“ vadovavosi tokia pačia koncepcija, kuri automobilį pakeistų radikaliai.

Iš dalies jiems pavyko, nes naujasis „Carens“ turi daugybę panašumų į kompaktiškesnį „Cee’d“. Ne tik eksterjere, bet ir automobilio viduje. Vairas, centrinė konsolė, sėdynės ir kitos interjero detalės yra identiškos mažesniam modeliui.

Mūsų žiniomis, naujasis modelis kainuos beveik tiek pat, kaip ir „Cee’d“. Apie 50,000 litų.

„Honda“

Vienos didžiausių automobilių industrijos milžinių stende buvo pakankamai ramu. „Honda“ automobilių parodoje demonstravo naująjį 1,6 litro dyzelinį agregatą, „WTCC“ čempionate dalyvaujantį „Civic“ bolidą, atnaujintą „NSX“ koncepciją ir „Civic“ universalo koncepciją, kuri mums pasirodė beveik tobulai išbaigta.

Daugybę kritikos sulaukiantis „Civic“ eksterjero dizainas turi arba patikti arba ne, tačiau būsimasis universalas, bent jau koncepcija, atrodo neįtikėtinai patraukliai. Gan kampuota galinė dalis tapo nuožulnesnė, agresyvesnė ir mielesnė akiai.

Pasak „Honda“ atstovų, naujasis universalas prekyboje turėtų pasirodyti jau šių metų pabaigoje. Vis dėlto yra keli niuansai, kurie gali sutrikdyti „Civic“ universalo pasirodymą rinkoje.

„Mazda“

Besivaikščiodami po Ženevos automobilių parodą, nusprendėme, jog „Mazda“ markės automobiliai yra patys laimingiausi, ypač „MX-5″ ir „Mazda3″.

Nors plačią šypseną keičia gan piktokas ir agresyvokas veidas, tačiau toks žingsnis regis veikia. Daugelis buvo apspitę naujos kartos „Mazda6″ sedaną, kuris neseniai debiutavo ir mūsų šalyje.

Kaip ir daugelis kitų automobilių, taip ir šešiukė yra ne tik didesnė bei platesnė, bet ir brangesnė.

Gaila, jog likusieji modeliai stovėjo, kaip atsiskyrėliai.

Back to top button