Naujienos

Triukšmauti nusiteikusių automobilių gretas papildys „Ford Puma ST“

Išskirtinai sportiškų, tyrą vairavimo malonumą teikiančių automobilių kūrimu užsiimantys „Ford ST Performance“ padalinio inžinieriai netrukus pristatys savo naujausią kūrinį – „Ford Puma ST“.

„ST“ simbolika pažymėti modeliai visuomet sugebėdavo pasiūlyti tai, ko negalėdavo standartiniai modeliai. Ypatingai didžiulį džiaugsmą juos vairuojant, ir panašu, jog būsimas „ST“ šeimos narys sieks pasiūlyti ne tik visus šeimos narius džiuginantį praktiškumą, bet ir važiavimo savybes, kurios privers visus analogus raudonuoti iš gėdos.

Sportiškas Ford Puma ST SUV

Tad kuo jis skirsis nuo standartinės, 1 litro darbinio tūrio turinčios „Puma“? Tiesą sakant – daug kuo.

Patys pastebimiausi pokyčiai, be abejonės, bus matomi išvaizdoje. Pažvelkite į truputėlį praplatintus sparnus, didesnio skersmens ratlankius, tuos plačius žabtus priekyje, kurie sieks įtraukti kuo daugiau oro. O už šių gardžių aksesuarų slypės (pasistenkite susitvardyti) 1,5 litro, trijų cilindrų benzininis variklis. Taip, tai bus tas pats 200 arklio galių išvystantis varikliukas, kuris „Fiesta ST“ iki 100 km/val. sugeba išjudinti per maždaug 6,5 sekundės.

Sportiškas Ford Puma ST SUV

Kaip ir „Fiesta ST“ ar „Focus ST“, taip ir „Puma ST“ išlaikys priekinių varančiųjų ratų konfigūraciją. Vis dėlto, galingesnį variklį „Ford“ inžinieriai sieks suvaldyti automaniškais metodais: standesne pakaba ir iš naujo sukalibruota elektronine stabilumo sistema.

Naują „Puma“ modelio versiją „Ford“ pristatys netolimoje ateityje. Numatoma kaina? Maždaug 30 000 eurų.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button