Naujienos

Uždraustas vaisius: „Lexus IS“ su atmosferiniu V8

„Lexus IS“ daugelį metų buvo vienintelė, pilnavertė japoniška, garantiją turinti, alternatyva 3 serijos BMW ar bet kuriam kitam, klasikinės komponuotės sedanui.

Gamintojui nusprendus, jog visapusiškai atnaujintas „Lexus IS“ neturi galimybių konkuruoti ypatingai konkurencingoje Europos naujų automobilių rinkoje, kaip reikiant pasikeitusį modelį siūlys tik tose rinkose, kurioje jis gali jaustis reikalingu. Tik šį kartą kiekvienas iš mūsų turėtume pro sukastus dantis turėtume ištarti – „Po velnių“.

„Lexus“ bendrovė Jungtinėse Valstijose pristatė naują „IS“ sedano versiją, kuri yra absoliuti visuotinių tendencijų priešingybė. Susipažinkite – „Lexus IS 500 F Sport Performance“.

Gamintojas teigia, jog tai nėra pilnavertė „IS F“ modelio pamaina, tačiau sportiškas ambicijas demonstruojančiame sedane tikrai netrūksta ingredientų, kurie sako priešingai. Štai, kad ir galinius automobilio ratus sukantis benzininis variklis.

Tai – 5 litrų darbinio tūrio, 8 cilindrų konfigūracijos jėgainė, išvystanti 478 arklio galias ir 535 Nm sukimo momentą. Tokį patį variklį, beje, naudoja kosminiu erdvėlaiviu bandantis apsimesti „Lexus LC 500“ bei dėl per didelio viršsvorio kenčiantis „Lexus RC F“.

Šis atmosferinis motoras šiame automobilyje bus poruojamas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže bei, kaip ir minėjome anksčiau, galinių varančiųjų ratų pavara.

Įjungę patį nuožmiausią važiavimo režimą, šis „Lexus“ sedanas iki 100 km/val. turėtų įsibėgėti per 4,7 sekundės ir esant poreikiui, pasieks maksimalų 250 km/val. greitį. Pamirškite apie galimybę pasivyti naująjį „BMW M3“, tačiau „Audi S4“ ar „ BMW M340i“ tikrai turės ką veikti, kai ateis metas smagiam pasilakstymui trasoje.

Lexus IS 500 F Sport Performance

„Lexus“ šio modelio pristatymo metu labai stipriai akcentavo, jog naujoji „IS“ versija pasižymės savybėmis, dėl kurių jam norėsis skirti komplimentus jį vairuojant. Automobilio sukibimą su kelio danga užtikrins „Torsen“ riboto praslydimo diferencialas bei ne dėl vaizdo sumontuotas galinis difuzorius.

Tik šiam modeliui būdingų atributų sąrašą taip pat papildo gerokai didesni stabdžių diskai, kuriuos gaubia ypatingai lengvi 19 colių skersmens „Enkei“ ratlankiai.

Išskirtinai Jungtinių Valstijų rinkai skirtas modelis turėtų pasirodyti šių metų rudenį. Numatoma automobilio kaina – maždaug 50 tūkst. dolerių (be mokesčių) arba maždaug 41 tūkst. eurų.

GALERIJA

Panašūs įrašai

Back to top button