Naujienos

Užfiksavo pasaulio rekordą: Kanadą pervažiavimo su 18 sustojimų įkrovimo stotelėse

Nuotykių ieškotojas Raineris Zietlowas, liepos pabaigoje, iš Sent Džono miestelio Niufaundlendo saloje, Kanadoje, leidosi į ilgą kelionę iki pat Vakarų pakrantės. Po septynių dienų kelionės ir 7133 įveiktų kilometrų jis pasiekė kelionės tikslą – Viktoriją, Britų Kolumbijoje.

Pagrindinis šios kelionės tikslas – įrodyti, jog tolimos kelionės su elektromobilių nėra sudėtingos. Keliaudamas su elektriniu „ID.4“, jis energijos atsargas papildė 18 kartų ir tokiu būdu užfiksavo naują Pasaulio rekordą už Kanados įveikimą su mažiausiu baterijos įkrovimų skaičiumi.

R. Zietlovo kelionė baigėsi tamsoje, Kanados vakarinėje pakrantėje, prie 0 km žymos Transkanados greitkelyje.

Šis rekordas yra ypač svarbus Kanadoje veikiantiems automobilių gamintojams. Vairuotojų apklausos rodo, kad vis mažiau žmonių domisi elektromobilių įsigijimu dėl ženkliai didesnių įsigijimo kainų bei prastos įkrovimo stotelių infrastruktūros.

„Volkswagen ID.4 pasirodė esąs idealus nuotykių palydovas, užtikrinantis komfortą ir nuvažiuojamą atstumą, reikalingą įveikti tūkstančius kilometrų, skiriančius šalies rytinę ir vakarinę pakrantes“, – rašoma „Volkswagen“ išplatintame pranešime.

„Volkswagen ID.4“ kelionės akimirka
„Volkswagen ID.4“ kelionės akimirka

Iš Vokietijos kilęs R. Zietlowas „Volkswagen“ markės automobilius vairuoja nuo pat 2005 metų.

Per tą laiką jis aplankė 110 šalių, pelnė bent penkis Gineso rekordus ir su šio prekės ženklo automobiliais pervažiavo kelis žemynus.

2021 m. jis pasiekė pasaulio rekordą, kai nepertraukiamai pervažiavo visas 48 žemynines JAV valstijas su elektra varomu automobiliu. Ši kelionė truko 97 dienas, per jas jis aplankė daugiau nei 620 „Volkswagen“ atstovybių ir įveikė 57 566 kilometrus.

Panašūs įrašai

Back to top button