SportasŽiedas

V.Rossi avarijos metu nesusižeidė

Valentino Rossi nemano, kad avarija Ispanijos motociklų GP kvalifikacijos pabaigoje sumenkins jo galimybes sekmadienio lenktynėms.

V.Rossi nebuvo vienintelis motociklininkas, praradęs motociklo kontrolę paskutinėmis kvalifikacijos akimirkomis. Avariją patyrė Dani Pedrosa, Calas Crutchlowas bei dar keli sportininkai.

Nors italo „Yamaha“ motociklas po avarijos buvo apgadintas gana smarkiai, pats lenktynininkas nesusižeidė.

„Deja, padariau avariją greitame posūkyje, tačiau, laimei, man viskas gerai. Motociklas yra šiek tiek pažeistas, tačiau svarbiausia yra tai, jog esu sveikas ir pasiruošęs rytojui“, – teigė V.Rossi.

V.Rossi kvalifikavosi penktoje vietoje – tai geriausias italo rezultatas nuo sugrįžimo į „Yamaha“. Pilotas mano, kad tai ideali vieta pradėti lenktynes atsižvelgiant į prognozuojamą smarkų padangų dilimą.

„Atrodo, kad pirmasis penketukas yra greitesnis nei visi kiti vyrukai, taigi bus labai svarbu išlikti penketuke iki tol, kol visi pajaus ritmą po pirmų keturių ar penkių ratų.“

„Pradžioje tempas bus labai aukštas, tačiau antroje dalyje taps sudėtingiau tausoti padangas. Bus labai svarbu padirbėti su motociklo balansu, kad galinė padanga nediltų labai sparčiai.“

V.Rossi komandos draugas Jorge Lorenzo iškovojo pole poziciją. Pilotas pripažino, kad važiavo atsargiai, kad išvengtų V.Rossi, D.Pedrosos ir C.Crutchlowo likimo.

„Žinojau, kad trasa yra sudėtinga dėl visų tų avarijų, taigi pasakiau sau: „Gerai, stengsiuosi pasirodyti geriausiai tokiomis sąlygomis, kokios buvo, ir bandysiu nuvažiuoti tobulą ratą“, – teigė J.Lorenzo.

„Tokio rato nenuvažiavau, nes padariau klaidų stabdymo zonose ir kai kuriuose posūkiuose važiavau per plačiai, tačiau ratas vistiek buvo neblogas ir mes iškovojome pole poziciją.“

Panašūs įrašai

Back to top button