„VAG Lithuanian Fan“ klubo nariai Panevėžyje surengs automobilių parodą

Keletą metų iš eilės „Volkswagen“ grupės automobilių gerbėjams skirtais renginiais džiuginę „VAG Lithuanian Fan“ klubo nariai šiemet jungia aukštesnę pavarą.

Rugpjūčio mėnesio antroje pusėje, „VAG Lithuanian Fan“ klubo nariai surengs tarptautinę modifikuotų automobilių parodą, kone idealiai tokio pobūdžio renginiams skirtoje vietoje – „Cido“ arenos prieigose.

„VAG Lithuanian Fan“ automobilių paroda

Šiemet organizatoriai didelį dėmesį skirs „Show off” zonai, į kurią patekti galės atrankos būdu išrinkti modifikuoti, išpuoselėti, bei gatvėje akį traukiantys automobiliai.

„Jau startavusioje atrankoje sulaukėme paraiškų, kurios mus lengvai šokiravo. Dalyvių keliama kartelė tiesiog stulbina“, – pabrėžia organizatoriai.

Ne ką mažiau siurprizų pateikė ir įvairias paslaugas teikiančios įmonės, kurios noriai prisidėjo prie automobilių parodos rėmimo. Būtent jų dėka į „Show Off“ zoną patekę dalyviai gaus itin dosnų dovanų krepšelį. Pastarąjį, dienos eigoje organizatoriai papildys dešimčiai parodos dalyvių, kurių automobiliai pateks į TOP 10.

Volkswagen Golf

(nuotr. Lukas Laurikietis)

Renginys nemokamas – visiems

Net neabejojame, jog esate girdėję posakį – „Nemokamų pietų nebūna“, kuris leidžia suprasti, jog nemokami dalykai tiesiog neegzistuoja, bet tik ne šį kartą.

„VAG Lithuanian Fan“ klubo narių organizuojamas renginys žiūrovams ir dalyviams bus absoliučiai nemokamas. Nesvarbu ar į renginį atvyksite su bičiuliais ar norite savo projektą pademonstruoti automobilių parodoje, organizatoriai nereikalaus iš jūsų sumokėti įėjimo ar dalyvavimo mokesčio.

Absoliuti laisvė bus matoma ir „Show Off“ zonoje, kurioje bus eksponuojami ne tik „Volkswagen“ grupės mašinos.

Volkswagen Passat

(nuotr. Lukas Laurikietis)

„Atrankoje gali dalyvauti visų markių automobiliai. Tik iškart norime pabrėžti, jog pildant dalyvio paraišką prašome pateikti keturias automobilio nuotraukas iš visų pusių, modifikacijų sąrašą bei valstybinius numerius“, – priduria organizatoriai.

Renginio organizatoriai laikydamiesi ilgamečių tradicijų, kiekvieną „Show Off“ zonoje stovintį automobilį vertins pagal itin griežtus kriterijus, kurie dienos pabaigoje leis atrinkti dešimt pačių įspūdingiausių parodos eksponatų.

Verta pridurti, jog kiekvienas į „Show Off“ zoną patekęs dalyvis pretenduoja į itin vertingus renginio rėmėjų įsteigtus prizus.

Renginio informacija trumpai:

  • Data: Rugpjūčio 22 diena.
  • Laikas: Nuo 12 valandos.
  • Vieta: „Cido“ arena, Panevėžys.
  • Dalyvių registracija vykdoma ČIA.

Panašūs įrašai

Back to top button