Vaidas : „Su Calibrom draugauju jau aštuonis metus“

Koks yra geriausias būdas užbaigti savaitgalį? Ogi pakalbinti dar vieną automaną ir parodyti jo išpuoselėtą automobilį. Tad taip ir padarykime.

Šiandienos herojus bus Vaidas, kuris šiltuoju metų laiku aplinkinių žvilgsnius traukia vairuodamas ne standartinę Opel Calibra. Jeigu esate mūsų gerbėjai Facebook socialiniame tinkle, šį vokietuką atpažinsite iškart.

1508498_10202194832206676_1591237887_n

A – Kiekvieną pašnekovą dusinam su šiuo klausimu. Prisistatyk kas toks esi, kuo užsiimi gyvenime?

V – Esu Vaidas iš Klaipėdos, nors gimiau ir užaugau Mažeikiuose. Turiu kelis darbus, kurių dėka daug laiko praleidžiu tarp automobilių.

A – Kaip susidomėjai automobiliais? Nuo mažumės sėdėjai šalia garažo ir rankoje laikei atsuktuvą? 

V – Susidomėjimais automobiliais turbūt buvo jau mano genuose, kai gimiau. Potraukį technikai pajutau dar būdamas mažas, kai vartydavau vieną rusišką žurnalą apie automobilius. Dar dabar atsimenu, kaip su tėčiu grįžau iš garažo po zapuko taisymo. Visas murzinas, jaučiausi kaip tikras meistras. Šis ir kiti prisiminimai taip ir išliko atmintyje, kurie nuolatos skatindavo krapštytis prie automobilių.

1555678_10202194830086623_1564612796_n

A – Tai vienintelis automobilis kurį turi? 

V – Tai ne vienintelis mano automobilis. Šią Calibra saugau tik šiltajam metų sezonui. Žiemą važinėju su kita – varoma galiniais ratais.

A – Kaip ši Calibra atsirado pas tave? Pamatei, apžiūrėjai ir nusipirkai? 

V – Šitos mašinos istorija gan įdomi gavosi. Turėjau savo senike ir turėjau nusipirkęs žieminį variantą. Dar kitaip – Winter Beater’į. Ir tada skelbimuose pasirodė mano naujoji meilė. Bemaž parą laiko įsijungęs skelbimą žiūrėjau ir svarsčiau ar ją pirkti ar ne. Ieškojau atsiliepimų, domėjausi problemomis, net draugų nuomonės klausiau, bet didžiausia problema buvo pinigai. Norėdamas savo garaže turėti šį modelį, teko atsisveikinti su mano Winter Beater’iu į pagalbą pasikviečiau porą draugų ir išrūkom į Kauną apžiūrėti mašinos. Apie pardavėja galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Dar prieš važiuojant į Kauną žinojau kokių trūkumų turi automobilis.

1555864_10202194830006621_1296169660_n

A – Papasakok šiek tiek apie automobilio modifikacijas.

V – Modifikacijų nėra labai daug, bet jos padėjo pakeisti mašinos įvaizdį. Sumontavau ksenoninius žibintus, N1 bakelį, šiek tiek sumažinau kėbulo prošvaisą ir viduje sudėjau šiokią tokią garso aparatūrą. Kas liečia variklio skyrių, net negalvojau ten kišti rankų, nes galios man užtenka. Su ja mėgstu ne lenktyniauti, bet mėgautis kiekviena akimirka.

A – Kiekvienas turi svajonių automobilį. Koks būtų taviškis? 

V – Yra trys automobiliai už kuriuos galėčiau paaukoti vieną savo inkstą. Tarp favoritų – Vauxhall Maloo ir Chevrolet El Camino. Kitas – Toyota Supra. Bet kaip ir daugelis tikrų automobilių fanatikų, manau norėčiau turėti didelį, didelį garažą ir daug, daug automobilių įvairiems gyvenimo atvejams.

A – Planai ateičiai? 

V – Didžiausias planas ateičiai – saugoti ir mylėti. O jeigu konkrečiau, norėčiau dar šiek tiek patobulinti mašinos išvaizdą ir pakeisti kėbulo spalvą. Taip pat šiais metais planuoju pirkti žemesnio profilio padangas ir dar šiek tiek priglausti mašiną prie žemės.

Parodykite savo automobilį! Užpildykite žemiau esančią formą arba parodykite jį specialiai automanams sukurtame socialiniame tinkle : http://mano.automanas.lt

Panašūs įrašai

Back to top button