RalisSportas

Vaidotas Žala iš „Baja Aragon“ varžybų parsiveža trečios vietos medalį

Dvi dienas itin kalnuotomis Ispanijos vietovėmis varžėsi daugiau nei 250 dalyvių, o pažvelgus į startinį sąrašą šias varžybas nelengva sumaišyti su Dakaro raliu.

Prie starto linijos stovėjo visiems sporto gerbėjams puikiai pažįstami lenktynininkai, tokie kaip kaip C. Sainz, S. Peterhansel ar N. Roma. 207 numeriu startavęs Vaidotas Žala pirmą kartą sėdo prie T1+ klasės „Xraid“ automobilio ir po nelengvos kovos lipo ant nugalėtojų pakylos – sportininkas iškovojo trečiąją vietą bendroje įskaitoje, į priekį praleidęs N. Al Attiyah ir L. Moraes.’

Per dvi varžybų dienas dalyviams teko įveikti per 500 greičio ruožo kilometrų, o dalis jų, po finišo pasakojo V. Žala, buvo vieni sudėtingiausių kokius yra tekę važiuoti. Po pirmojo šeštadienio greičio ruožo sportininkas pasakojo, kad šeštadienis prasidėjo nelengvai.

Vaidotas Žala „Baja Aragon“ varžybose
Vaidotas Žala „Baja Aragon“ varžybose

„Sudėtinga diena – pradėjom iš ketvirtos vietos ir norėjosi pasiekti trečią. Pavyko tą padaryti, bet važiuojant tokiu tempu tenka priartėti prie ribų. Ryte neišvengėm nesklandumų, keitėm padangą, todėl praradom nemažai brangių minučių.“

Nusivylimo neslėpęs ekipažas neprarado sportinės dvasios ir antroje dienos pusėje parodė, kad per anksti pasiduoti negalima. Antrajame šeštadienio greičio ruože V. Žalos ir P. Fiuzos ekipažas važiavo nepriekaištingu tempu ir finišavo treti, nuo N. Al Attiyah atsilikdami vos 30 sekundžių. Šis spurtas leido bendroje įskaitoje užtikrintai įsitvirtinti trečioje vietoje, už nugaros paliekant net 90 automobilių ir motobagių ekipažų.

V. Žala finišavęs džiaugėsi, kad jau pirmose lenktynėse su „Unique racing team“ T1+ klasės automobiliu pavyko palaikyti greitą tempą, o taip pat tai buvo gera proga palaikyti gerą sportinę formą kartu su savo šturmanu.

Panašūs įrašai

Back to top button