ĮvairenybėsNaujienos

Vaizdas kurio nepamiršite: „Honda NSX“ trasoje turi atlaikyti „Nissan Skyline“ pasipriešinimą

„Best Motoring“ – viena įžymiausių ir iki šiol daugiausiai sentimentų keliančių laidų apie automobilius. Pirmą kartą televizijos ekranuose pasirodžiusi 1987 metais, „Best Motoring“ netradicinį, bet labai įdomų formatą sugebėjo išlaikyti iki pat 2011-ųjų metų, kuomet televizijos ekrane pasirodė paskutinis laidos epizodas.

Nors „Best Motoring“ iš televizijos ekranų pradingo visiems laikams, tačiau ekspertinių įžvalgų išsiilgę automanai iki šiol gali mėgautis periodiškai pasirodančiais „Best Motoring“ epizodais „Youtube“ platformoje.

Būtent savo „Youtube“ kanale „Best Motoring“ autoriai retkarčiais pasidalina archyvine medžiaga, kuri leidžia nusikelti į laikus, kuomet naujų automobilių salonuose galėjome įsigyti legendomis apipintus japoniškus modelius.

Šį kartą iš archyvų ištraukta vaizdo medžiaga leis pažvelgti į tipinį, bet intriguojantį „Best Motoring“ laidos eksperimentą. Jame dalyvauja du grynakraujai sportiški automobiliai iš Japonijos – „Honda NSX“ ir „Nissan Skyline“.

Abu varomi galiniais ratais, abu turi kupė kėbulo tipą, abu sukurti suteikti didžiausią vairavimo malonumą. Kad ir kokie jie būtų nuostabūs, „Best Motoring“ laidos vedėjams vis tiek norisi atsakyti į klausimą – „Kuris geresnis?“

Į šį klausimą geriausiai padeda atsakyti automobilių išbandymas lenktynių trasoje.

Skirtumas tik tas, jog „Honda NSX“ pranašumą siekiantys pamatyti laidos vedėjai „Honda“ įmėtė į „Gran Turismo“ kompiuterinį žaidimą primenančias lenktynes, kuriose „NSX“ turi įveikti skirtingas „Nissan Skyline“ versijas.

Panašūs įrašai

Back to top button